lekarz Dagmara Kenig

Laryngolog

Bardzo miła pani i bardzo pomocna. Przede wszystkim chciała mi pomóc, a nie wcisnąć mi jak najwięcej leków do kupienia.

Ja niestety nie polecam Pani doktor Kenig. Pomimo że jest bardzo sympatyczna to nie uzyskałam od niej podstawowej pomocy. Nie potrafiła zbadać gardła i migdałków dziecka bo dziecko nie chciało otworzyć buzi. Poddała się po pierwszej próbie i skierowała na ostry dyżur :O Pół godziny później dziecko miało zbadane gardło przez innego laryngologa. Nie polecam bo pomocy nie otrzymałam!!!

Ja niestety nie polecam Pani doktor Kenig.

Kobietka zrobiona z miodu i mgdałów! Bardzo empatyczna, ciepła i delikatna. Na ostrym zapaleniu ucha bezboleśnie wykonała badanie i profesjonalnie wytłumaczyła mi na czy polega schorzenie. Wspaniała kobietka! POLECAM!