dr Dagmara Kleczewska

3,2
2,9
3,4
2,8

W ubiegłym tygodniu zakończyłem leczenie u Pani doktor. Od samego początku byłem bardzo zadowolony. Nosiłem aparat samoligaturujący estetyczny. Zero problemów , miła i kompetentna obsługa. Co bardzo ważne bardzo komunikatywna Pani doktor, wszystko tłumaczyła mi na każdym etapie (Ps gratuluję wiedzy i doświadczenia). Bardzo Wam dziękuję i namawiam wszystkich na aparat u dr Kleczewskiej!!

Dziwią mnie negatywne opinie o dr Kleczewskiej, jest to jeden z najlepszych lekarzy w Zielonej Górze. Zarówno jeżeli chodzi o stomatologie jak i ortodoncję. U dr leczy się cała moja rodzina od lat. Negatywne komentarze są totalnie wyssane z palca.. a ceny wcale nie są zaporowe!

Stomatolog z klasą. Zawsze zaangażowana w to co robi. Dbająca o pełen komfort pacjenta. Rzadko dziś spotykana cierpliwość, delikatność i przede wszystkim profesjonalizm to tylko nieliczne z jej zalet. Zresztą najlepiej przekonać się o tym na własnych zębach :)

Byłem wczoraj na wszczepieniu implantu. Okazało się, że zanim będę miał implant muszę mieć rekonstrukcję. BARDZOOO profesionalny zespoł, Pani doktor Dagmara wytłumaczyłą mi wszystko do samego początku do końca. Widać, że ma bardzo duże doświadczenie. Nie jest to najtańszy gabinet ale wiedziałem, że do NFZ nie idę. Wszytsko warte swoich pieniążków. Polecam stomatologa bardzo jestem zadowolony

Absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami! Totalna bzdura. Dr Kleczewska to kobieta anioł. Bardzo kompetentna, uprzejma, ciepła, wytrwała, delikatna. Ma cudowne podejście do dzieci. Mogę polecić każdemu.

Z usług gabinetu korzystaliśmy dwa razy. Najpierw aparat u dziecka, później zona robiła sobie licówki. W przypadku dziecka nie kończąca się opowieść ze już prawie koniec i kolejne ,kolejne wizyty $$$$$$$ . Kiedy żonie odpadła licówka robiona przez Panią Kleczewską i chciała umówić wizytę z reklamacją została potraktowana jak największy wróg gabinetu , odmowa przyjęcia pomimo umówionej wizyty masakra jakaś jak można tak traktować pacjenta. Fajnie i miło jest jak się doi kasę później poziom ignorancji i traktowanie pacjenta jak zło sięga szczytu.

Mega droga dentyskta, każda wizyta to koszt 300zł w górę. Leczyła mi zęba, założyła plombę i mówiła że już ok, po czym dostałam takich bólów głowy że nie mogłam wytrzymać ząb rwał mnie, nie przesypiałam nocy po czym zadzwonilam do niej w celu umówienia jak najszybszej wizyty na co ona że ma pacjentów i najbliższy termin jest za miesiąc- gdzie ja z bólem na który musiałam przyjmować tramal. Poszłam na wizytę i mówi że ząb podczas tego bólu robił się martwy, więc teraz to pozostaje leczenie kanałowe, po czasie dziąsło zaczęło puchnąć, zrobił się wielki pęcherz z ropą i zęba mam do usunięcia!
Nie wspomnę o wydanych pieniądzach w błoto, wszystko jest liczone, niedługo będzie trzeba płacić za płyn do płukania ust po zabiegu. A higienistki to takie mimozy że szkoda gadać, zero uśmiechu,trupie miny...

po pierwsze godzina umówionej wizyty to pic bo i tak zawsze trzeba czekać co najmnie pół godziny..... po drugie jest strasznie drogo i nigdy nie wiadomo ile będzie kosztować wizyta, za te same czynności przy wymianie łuków raz płaci się 150 zł a raz 270 zł !!! nie wiadomo od czego to zależy....??? bo tego już Pani Doktor nie tłumaczy tak chętnie tylko się zmywa. Nie polecam, szału nie ma.... za takie pieniądze oczekuje się czegoś więcej......

Leczyłam się u p. Kleczewskiej przez dwa lata i nie byłam zadowolona z przebiegu leczenia, dlatego zdecydowałam się na zmianę lekarza. W gabinecie używają chyba kiepskiego kleju do przyklejania zamków, ponieważ za dwa dni znów zamek jest odklejony. Chyba, że jest to po to, aby wyciągnąć od pacjenta więcej kasy, bo każde przyklejenie jednego zamka to koszt 50zł. A zamek trzeba przykleić, bo przecież całe leczenie zostanie zniweczone. Wizyta kontrolna to obecnie koszt około 100 zł. Cena ta nie obejmuje niczego, ponieważ za wszystko, co na wizycie kontrolnej p. Kleczewska robi trzeba dodatkowo płacić (przyklejenie zamka, wymiana łuku i inne).
P. Kleczewska w ramach wizyty kontrolnej nawet przeglądu nie zrobi. Generalnie nie polecam tego lekarza.

Wszystko sie zgadza. Nie mozna sie dodzwonic, proteza sie lamie co dwa dni i leczenie jest bardzo drogie.