dr Dagmara Kleczewska

Ortodonta, Stomatolog

2,5

Po pierwsze , to nie można w ogóle się do jej gabinetu dodzwonić. Owszem jej recepcjonistka oddzwania, ale gdy nie umie odpowiedzieć na jakies pytanie obiecuje , ze odzwoni , ale niestety mozna bezskutecznie czekać.

Leczyłam się u p. Kleczewskiej przez dwa lata i nie byłam zadowolona z przebiegu leczenia, dlatego zdecydowałam się na zmianę lekarza. W gabinecie używają chyba kiepskiego kleju do przyklejania zamków, ponieważ za dwa dni znów zamek jest odklejony. Chyba, że jest to po to, aby wyciągnąć od pacjenta więcej kasy, bo każde przyklejenie jednego zamka to koszt 50zł. A zamek trzeba przykleić, bo przecież całe leczenie zostanie zniweczone. Wizyta kontrolna to obecnie koszt około 100 zł. Cena ta nie obejmuje niczego, ponieważ za wszystko, co na wizycie kontrolnej p. Kleczewska robi trzeba dodatkowo płacić (przyklejenie zamka, wymiana łuku i inne).
P. Kleczewska w ramach wizyty kontrolnej nawet przeglądu nie zrobi. Generalnie nie polecam tego lekarza.