lekarz Dagmara Sagasz-Tysiewicz

Internista, Kardiolog

Po raz kolejny przekonuję się , że Pani doktor swój profesjonalizm łączy z empatią i cierpliwością. Wcześniej po skierowaniu na koronarografie w wyniku której założono mi 2 stenty uchroniła mnie przed zawałem a teraz trafnie zastosowała leki które czuję że skutecznie leczą migotanie przedsionków. Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolony. Serdecznie pozdrawiam Aleksander.

Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolony.
Serdecznie pozdrawiam
Aleksander.

Bardzo dobra, kompetentna i konkretna Pani Doktor. Badania EKG, Echo serca, Holter EKG i inne badania. Bardzo szybka i trafna diagnoza migotanie przedsionków. Szybka reakcja lekami, potem szpiral kardiowersja, ablacja i jestem umiarowiony. Dziekuje serdecznie Pani Doktor pomoc i nowa jakość życia umiarowionym sercem

Życzę wszystkim pacjentom takiego lekarza!Pani doktor wkłada całe serce w wykonywaną pracę.Cały czas jest przy chorym,jasno i dokładnie tłumaczy przebieg choroby.Dziękuję!

Witam, trafiłam do Pani Dagmary na USG serca ponieważ wykryto w RTG powiększoną lewą komorę serca. Podczas badania Pni lekarka nic nie mówiła o sercu tylko o tym że mam schudnąć. W wyniku napisała trudne warunki badania. Zalecane powtórne badanie po zminejszeniu masy ciała. Oczywiście napisała także, że serce niepowiekszone i reszta też ok.