dr Dagmara Wolowiec

Cudowna osoba leczy mojego syna, mnie i moją mamę.Słucha pacjenta i wszystko zrozumiale tłumaczy.Jeśli jest konieczne to przyjmuje pacjenta nawet jeżeli nie był zapisany,a potrzebuje natychmiastowej pomocy.Polecam Panią Doktor

znajomość ,wiedza uprzejmość,empatia dla pacjenta jako okulistkę panią dr. stawiam 5 , jak również znajomość rozwiniętej technologi optycznej.

znajomość ,wiedza uprzejmość,empatia dla pacjenta

Doskonała lekarka oraz wybitny fachowiec w swojej dziedzinie. Wiem co pisze bo mam porównanie do kilku warszawskich lekarzy. Krótko mówiąc Pani Doktor uratowała mi oko:). Dla mnie przesympatyczna i niesamowicie skuteczna:)

Nie polecam. Arogancka, niesympatyczna, robiąca łaskę. Mania wyższości, rozbujałe "ego"!!! Bardzo źle wspominam wizytę, po której musiałam wziąć coś na uspokojenie.

Serdecznie polecam sympatyczną okulistkę.Z racji swoich zdrowotnych wędrówek po różnych gabinetach mam co ijak oceniać.Dzięki Dag za prowadzenie

lekarz z powołania, super, polecam wszystkim jest delikatna, konkretna, wspaniale i zrozumiale przekazuje informacje pacjentowi o chorobie, dalszym postępowaniu i leczeniu a właśnie tego my potrzebujemy.

lekarz z powołania, super, polecam wszystkim