dr Damian Filip

To był strzał w10! Świetny człowiek na właściwym miejscu. Każda wizyta przebiegała sprawnie, rzeczowo i na temat. Uśmiech na twarzy doktora był iskrą, podsycającą moją wiarę, że DA się, że jeszcze będzie DOBRZE. Efekt operacji przeszedł moje oczekiwania. Jest BARDZO dobrze. Dziękuję z głębi serca.

Fantastyczny lekarz o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu - specjalista w swej dziedzinie. Konkretny, komunikatywny, niezwykle cierpliwy i uprzejmy. Człowiek o wielkim sercu i dużej empatii w stosunku do pacjenta, a to nie zdarza się często. Bez obaw można powierzyć Mu swe zdrowie. Lekarz w 100% z powołania!!! Polecam z całego serca !

Jest to mądry ,trafnie stawia diagnozę,czuły ,jestem mu wdzięczna ,za przeprowadzoną operację, życzę wszystkim potrzebującym ,tego typu lekarzy.

Bardzo dobry lekarz, poświęca tyle czasu pacjetowi ile trzeba, bardzo miły. W moim odczuciu najlepszy lekarz w szpitalu.Polecam wszystkim

Jes to lekarz z powołania. Po mimo młodego wieku ma ogromna wiedze poparta doswiadzeniem. Bardzo dobrze tłumaczy przebieg zabiegu i leczenia. Bardzo dobry kontakt z pacientem. Polecam leczenie u Pana doktora.