mgr Damian Flisak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant, Wizyty domowe

O Panu Damianie mówię, mój SZAMAN. W pewnym okresie jedynym ratunkiem na mój chory kręgosłup była operacja w trybie pilnym. Nie pomagało mi już nic,rehabilitacja nie skutkowała, a wręcz zaczęła przynosić więcej szkody niż pożytku, a coraz mocniejsze leki p/bólowe starczały tylko na doraźną ulgę. Nie mogłam już normalnie chodzić, siedzieć, a o spaniu nie było mowy.I wtedy dostałam namiary na pana Damiana -pojechałam na wizytę aczkolwiek nie wierzyłam iż może to coś zmienić.Po skończonej wizycie zeszłam z kozetki sama, a po kolejnej nie skorzystałam już z leków i przespałam spokojnie noc czego brakowało mi od kilku miesięcy.Na wakacje pojechałam w pełni sił i bez bólu- mogę chodzić po górach i wiosłować w kajaku. Uważam na siebie i stosuję się do wskazań pana Damiana. Dziękuję Mu za to z całego serca i polecam innym cierpiącym ludziom, jego kompetencję,cierpliwość i jakże miłe indywidualne podejście do pacjenta. Czyż to nie szaman?!

Serdecznie polecam,bardzo kompetenta osoba.Odbyłem serie rehabilitacji w celu korekcji postawy (problemy z kręgosłupem) i zniwelowania dolegliwości z nią związanych.W krótkim czasie osiagnołem odpowiednie rezultaty pod fachową opieką i specjalnie przygotowanymi ćwiczeniami.Indywidualne podejscie do pacjenta.Pełen profesjonalizm ,odpowiednio przygotowany gabinet godny polecenia.Pozdrawiam Zbyszek

PANA DAMIANA POLECIŁ MI ZNANY KRAKOWSKI CHIRURG ORTOPEDA. UCZĘSZCZAŁAM DO NIEGO NA REHABILITACJĘ PO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO ACL. POLECAM INNYM ZE WZGLĘDU NA WYSOKIE KOMPETENCJE, DUŻĄ WIEDZĘ I POWAŻNE PODEJŚCIE DO PACJENTA. JEST WYMAGAJĄCY I CZASAMI ZACISKAŁAM ZĘBY W CZASIE REHABILITACJI, ALE JESTEM MU ZA TO BARDZO WDZIĘCZNA.

CUDOTWÓRCA ,tak mówię do znajomych,którzy pytają kto mnie rehabilitował.Profesjonalizm z jakim podchodzi do problemu pacjęta daje niezwykłe rezultaty.Mój problem, to kręgosłup szyjny -drętwienie ręki i całej dłoni, ograniczona ruchomość szyji, bóle pod łopatą-trzy miesiące życia z bólem.Grożba operacji.Po miesiącu intensywnej rehabilitacji funkcionuję ,jakbym nie miała żadnego problemu . Ale nie zapominam o ćwiczeniu w domu.Dziękuję Panie Damianie .Pozdrawiam . Małgosia z Mogilan

Najlepszy rehabilitant fizjoterapeuta który mnie leczył (a miałem kilku „dobrych i polecanych” w okresie 4 lat cierpień - przepuklina jądra miażdżystego na głębokość 8,1mm dokanałowo, osteofitoza, zmiany zwyrodnieniowe). Rehabilitacja nie pomagała a neurochirurdzy kierowali mnie na operację. Przestawałem wierzyć że uda się bez operacji – ciągły ból - miałem już wyznaczony termin. Na szczęście trafiłem do Pana Damiana Flisaka który pomógł mi opanować ból i uzyskać normalną ruchomość całego kręgosłupa. Pomyśleć że chciałem u Niego jedynie wzmocnić mieśnie i przygotować się do nadchodzącej operacji... Medycyna, fizjoterapia i rehabilitacja ciągle się ...

Medycyna, fizjoterapia i rehabilitacja ciągle się rozwijają wprowadzając nowsze i skuteczniejsze metody leczenia. Pan Damian Flisak leczy stosując właśnie najnowsze metody – POLECAM PANA DAMIANA Z CAŁEGO SERCA.
Dariusz U.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Skawina"?

mgr
Patrycja Trala

Fizjoterapeuta
Gabinet Fizjoterapii dzieci i Niemowląt
Łagiewniki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów
ul. Żwirki i Wigury 29
ul. Żwirki i Wigury 29
ulica Torowa 17
32-050 Skawina
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " GEMINI " SP. Z O.O.
UL. OLSZAŃSKA 5 POK. 204C -216C
Czerkaska 5/33
85-641 Bydgoszcz
Korabnicka 10A/5
32-050 Skawina
Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność"
Podlesie 173
32-052 Skawina
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Praktyka Lekarza Rodzinnego
Komorowskiego 12
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów
ul. Józefa Poniatowskiego 10/4
32-050 Skawina
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Serdeczna Troska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Serdeczna Troska - Rzepakowa
ulica Rzepakowa 5a
Poradnia Medycyny Rodzinnej w Ciężkowicach