Od wielu tygodni dokuczał mi ból stopy. Po dwóch zlych dniagnozach trafiłam do Pan Damian Flisak, od razu postawił trafną diagnozę i rozpoczęliśmy cykl zabiegów. Ból ustąpił i znów mogę prowadzić aktywny tryb życia. Ogromnie polecam Pana Damiana za profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję za pomoc.Małgorzata.

Jestem zadowolona z fachowej i skutecznej rehabilitacji.Uważam że czas poświęcony na rehabilitację okazał się skuteczny.Spełniły się moje oczekiwania i powrót do zdrowia.Polecam wszystkim. Zadowolona Pacjentka

Zadowolona Pacjentka