lekarz Damian Janiszewski

Traumatolog, Ortopeda

Najlepszy lekarz w całym Toruniu ! Świetne podejście. Szczegółowe wytłumaczenie, delikatność (!), uprzejmość i przede wszystkim kompetencje.. wspomnę też o tym, że jest bardzo przystojny. Wystarczyły 2 wizyty i wszystko wiadomo. Byłam u 4 innych lekarzy i nikt nie poznał się na tym co mi jest... jeden nawet zakończył moje leczenie :) i gdyby nie polecenie go przez znajomych.. do tej pory chodziłabym z pękniętym więzadłem i problemem z łąkotką, a ból jest to niesamowity ! Polecam z całego serca !

Wspaniały lekarz, kompetentny, w zrozumiały sposób tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Wiele lat temu miałem uraz skrętny kolana. Później wielokrotnie jeszcze pojawiało się wysiękowe zapalenie stawu kolanowego. Leczenie zawsze polegało na wykonaniu punkcji i założeniu gipsu na 6 tyg. Po urazie w ubr. Pan Doktor zaproponował artroskopię kolana i ponowne właściwe ustawienie i umocowanie rzepki.Po 10 tyg. od zabiegu kolano wraca do pełnej sprawności i chociaż wiem że na właściwą ocenę trzeba jeszcze poczekać to mam ufność że moje problemy z kolanem skończyły się! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE! Piotr K.

Piotr K.

Oceny dla Pana Doktora najwyższe i naprawdę nie mogłam inaczej... Pełen profesjonalizm a jednocześnie cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta. Właściwa diagnoza pękniętej kości strzałkowej podczas, gdy inni przez dwa tygodnie bezmyślnie aplikowali zastrzyki na rwę kulszową!!! Wszystkim potrzebującym fachowej pomocy ortopedy szczerze polecam Pana doktora Janiszewskiego.

takiego specjalistę polecam,miałam dwa zabiegi w szpitalu ,pierwszy nie bardzo wyszedł ,bo chyba miałam pecha ,drugi raz ten sam zabieg, prowadził dr.Janiszewski i moja ręka jest, jak nowa.polecam przez duże PPPPPPPP...... i zapewne nie tylko ja, bo dr.Janiszewskiego dużo ludzi zna . Pozdrawiam

po urazie stawu barkowego i szyciu obrąbka moj lekarz prowadzący zakończył praktyke lekarska w moim mieście, wtedy polecono mi doktora Janiszewskiego. od tej pory on mnie prowadzi, dokladnie wytłumaczył mi przebieg leczenia i rehabilitację! odpowiedział zrozumiale na wszystkie pytania. mialam okazję konsultować swój przypadek z wieloma ortopedami w toruniu i zdecydowanie jest to najlepszy z nich!

Kompetentny, kontaktowy, wzbudzo zaufanie, momo młodego wieku potrafi rozmawiać z pacjentem, podchodzi kompleksowo do całego procesu leczenia. Jest bardzo taktowny. Zagadzam się z poprzednikami - to profesjonalista. Jeden z pacjentów nazwał Pana Doktora "Młodym Wilkiem" - Marek miał rację Pan Doktor jest zaangażowany w każdy przypadek.

Polecam dr. Janiszewskiego wszystkim, którzy mają mieć rekonstrukcję acl,pierwszy raz spotkałem lekarza tak kompetentnego, cierpliwego i uzdolnionego. Przejechałam 200 km żeby leczyć się u dr. Janiszewskiego.Pozdrawiam

Miałam okazje być u doktora na wizycie. Na początku faktycznie, nie mogę mieć zastrzeżeń wszystko przebiegało bez problemu. Jednak przy kolejnej wizycie doktor stal się nieuprzejmy oraz nie powiedzial ani nie wytłumaczył mi co mi tak naprawdę dolega.

BARDZO DOBRY LEKARZ, SZCZEGÓLNIE CIERPLIWE PODEJŚCIE DO LUDZI STARSZYCH , WNIKLIWE I PROFESJONALNE TRAKTOWANIE.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Górsk"?

ulica Podgórna 12
Orvit Clinic