prof. Damian Kusz

Pragnę w imieniu mojej Babci, ale przede wszystkim w imieniu naszej rodziny serdecznie podziękować Panu Ordynatorowi za wzorową - i co najważniejsze - profesjonalną opiekę medyczną jakiej doświadczyła moja Babcia w Górnośląskim Centrum Medycznym im. Leszka Gieca, na Wydziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mimo ogromnego bólu i cierpienia moja Babcia czas spędzony w szpitalu wspomina bardzo miło. Pragnę serdecznie podziękować nie tylko Panu Ordynatorowi ale również całemu personelowi Szpitala, który z pełnym oddaniem sprawuje opiekę nad pacjentami.

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)

Polecam tego lekarza. Jest dokładny, ma czas dla chorego i dużą wiedzę. To doświadczony i rozważny lekarz. Zwyrodnienie stawów, jakie mnie dopadło, wymagało wielu zabiegów. Profesor je wykonał i postawił na nogi. Chodzę i nie cierpię!

Znakomity lekarz o olbrzymiej wiedzy. Dokładny i skrupulatny. Operował u mnie 2 biodra. Dzięki temu chodzę. To dobry człowiek i świetny chirurg, dla którego pacjent to nie worek z ziemniakami. On nami żyje!

W imieniu mojej Mamy dziękuję za wykonanie operacji, kiedy wielu innych lekarzy załamało ręce i odmówiło jej wykonania. Teraz rehabilituje się kardiologicznie, bo już nic jej nie boli.

Mam od urodzenia wadliwe biodro. Tułałam się po różnych poradniach i szpitalach, słysząc wszędzie, że ni się już nie da z tym zrobić. Wreszcie trafiłam z Otwocka. Zrobił operację i to bardzo dobrze. Wreszcie wiem, co to życie bez bólu!

Rozsądny, spokojny i kompetentny lekarz, który ma czas dla pacjenta, a nie przyjmując jednego spogląda na zegarek, aby zdążyć z drugim. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez profesora poprawki operacji mojego kolana, które oprowano w Krakowie. Wielki szacunek!

Świetny chirurg. Zoperował moje kolana. U mnie wszystko po tym się zmieniło. W dzień chodzę, w nocy śpię. Wcześniej było inaczej. W dzień nie chodziłam, bo bolało. A w nocy nie spałam z powodu koszmarnego bólu. Serdeczne dzięki!

Od momentu pierwszej wizyty wiedziałem, że trafiłem do odpowiedniego lekarza. Długa rozmowa o mojej chorobie, możliwościach pomocy i perfekcyjnie wykonany zabieg osobiście przez pana profesora oraz świetna opieka po zabiegu to przykład lekarza z powołania. Szkoda tylko, że nikogo w tym kraju nie obchodzi ciągle rosnąca kolejka na tym oddziale. Polecam!

To świetny lekarz. Jego wiedza, doświadczenie i zdolności chirurgiczne są olbrzymie. Operował nogi mojej mamie. Dzięki temu chodzi i chwali pana profesora co dzień. Nikt z naszej rodziny nie wierzyl, że jeszcze kiedyś będzie chodziła. No i ta kultura osobista i skromność!