Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

https://www.facebook.com/PrestigeDentWroclaw/

Stosuje najwyższe europejskie standardy. Za wykorzystanie w implantologii stomatologicznej zaawansowanej techniki wirtualnego planowania w 3D, został nagrodzony prestiżowym ...

https://www.facebook.com/PrestigeDentWroclaw/

Stosuje najwyższe europejskie standardy. Za wykorzystanie w implantologii stomatologicznej zaawansowanej techniki wirtualnego planowania w 3D, został nagrodzony prestiżowym „Medalem Europejskim”. Wykonuje skomplikowane i wysoko estetyczne prace protetyczne typu Cresco, Prettau, jak również prace z podbudową tytanową, prace na łącznikach indywidualnych czy prace cyrkonowe oraz licówki.

Jako pierwszy w Polsce zastosował zaawansowany technologicznie implant OsseoSpeed™ TX Profile, wszczepiany w systemie ASTRA TECH Implant System™. Pionier na skalę krajową we wdrożeniu innowacyjnej metody przeprowadzania zabiegów implantologicznych The Socket-Shield Technique.

Trzykrotnie nagradzany przez ogólnoświatowego lidera implantów dentystycznych firmę Dentsply Implants, statuetką „Kryształowy Tytan”, przyznawaną najlepszym z najlepszych w dziedzinie implantologii i implantoprotetyki stomatologicznej.

Przeprowadza specjalistyczne wykłady i kursy praktyczne z zakresu implantologii, implantoprotetyki oraz najnowocześniejszej diagnostyki wykorzystującej Tomografię komputerowa i wizualizację w 3D. Autor specjalistycznych publikacji z zakresu implantologii i planowania w 3D w medycznych czasopismach, m.in. Medical Tribune Stomatologia. Co roku uczestniczy w prestiżowych, międzynarodowych sympozjach i kongresach za granicą i w kraju, organizowanych m.in. przez Central European Implant Academy, European Association for Osseointegration, Kois Center.

Koordynator ds. medycznych w czasie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku. Założyciel Europejskiego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat