Stosuje najwyższe europejskie standardy. Za wykorzystanie w implantologii stomatologicznej zaawansowanej techniki wirtualnego planowania w 3D, został nagrodzony prestiżowym „Medalem Europejskim”. Wykonuje skomplikowane i wysoko estetyczne prace protetyczne typu Cresco, Prettau, jak również prace z podbudową tytanową, prace na łącznikach indywidualnych czy prace cyrkonowe oraz licówki.

Jako pierwszy w Polsce zastosował zaawansowany technolog...

Doktor Damian Nasulicz.. 10/10 pod każdym możliwym względem :) Pan Doktor jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. To profesjonalista i lekarz z powołania, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pojawiłam się u Pana Doktora z problemem, który wymagał wstawiania implantu zęba (jedynki). Pomógł mi w ciągu zaledwie 3 dni! :) Pan Doktor poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Posiada wysokie zdolności komunikacyjne. Potrafi wysłuchać, doradzić i odradzić w razie potrzeby. Pan Damian jest najbardziej cierpliwym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam :) Odpowiada z uśmiechem na każde zadane pytanie. ...

Doktor Damian Nasulicz.. 10/10 pod każdym możliwym względem :)

Każda wizyta w gabinecie jest dla mnie przyjemnością :) Cieszę się, że zaufałam Doktorowi.
Wspaniały lekarz, który w pełni angażuje się, aby pomagać innym.

Jestem Panu bardzo wdzięczna za pomoc. Dziękuję również całemu personelowi za życzliwość i miłą atmosferę podczas każdej wizyty. Polecam z całego serca :)

Dr Nasulicz jest profesjonalistą w każdym calu oraz wspaniałym, ciepłym, przyjaznym Człowiekiem. Wie doskonale co robi, tak ze pacjent czuje się bezpieczny i pewny tego, ze dokonał doskonałego wyboru. Polecam serdecznie.

Polecam serdecznie.