mgr Damian Pasternak

Fizjoterapeuta

Rewelacyjny specjalista! Naprawdę godny polecenia. Miałam duży problem z barkiem i wcześniejsze zabiegi i ćwiczenia u innego terapeuty nic nie dały. Po kilku wizytach u Pana Damiana problem całkowicie zniknął. Pozdrawiam.

Gorąco polecam Pana Damiana! Świetny specjalista z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Tylko dzięki niemu mogłem wrócić do uprawiania sportu po poważnej kontuzji kolana.

Doskonały terapeuta z olbrzymią wiedzą i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Stwierdzam to z pełną odpowiedzialnością bo ze swoim schorzeniem odwiedziłem już wielu fizjoterapeutów w Krakowie, którzy niestety nie byli w stanie mi pomóc. Od paru miesięcy polecam Pana Damiana znajomym, którzy nie mogą wyjść z podziwu jak skuteczny jest ten fizjoterapeuta.

Bardzo dobry rehabilitant. Znamy się już parę lat i za każdym razem wyciąga mnie z tarapatów. Wielkie dzięki. Polecam