lekarz Damian Piotrowski

Wszystkie te pozytywne opinie to prawda. Niestety stan zdrowia spowodował, że musiałam iść na wizytę do Pana doktora, jednak trafić w jego ręce to jedyny plus całej sytuacji. Serdecznie polecam Pana doktora. Fachowy, poświęca czas, zleca dodatkowe badania i też je robi.

Pierwszy raz w życiu spotkałem się z lekarzem dla ktorego ja i moje wyniki badań to nie tylko cyferki. Przy badaniu usg tlumaczył co robi, co widać na ekranie. Co jest ok, a co nie. Każda konsultacja z Panem Doktorem to czysta przyjemność. Szanuję pacjenta, tłumaczy, słucha z zrozumieniem. Panie doktorze jeśli Pan to przeczyta... Dziękuję !!

Wspaniały człowiek i lekarz-chociaż zabiegany,zapracowany,ale zawsze poświęci czas pacjentowi i jego rodzinie.Rzetelny.Polecam.

Niesamowity profesjonalizm, ogromna wiedza i świetne podejście do pacjenta! Klasa!

Ten lekarz jest człowiekiem, a w tych czasach rzadko można o kimś tak powiedzieć.

Przemiły pan doktor - nie traktuje pacjentów jak przedmioty.

Przemiły pan doktor - nie traktuje pacjentów jak przedmioty.

Wnikliwy , dociekliwy , uprzejmy lekarz .Traktuje pacjentów właściwie , z należytą starannością . Pacjent to dla tego doktora nie tylko "choroba" ,ale przede wszystkim człowiek. Polecam .