lekarz Damian Ziętek

Ginekolog

Zacznę od tego, że mam nadzieję moja opinie wyrażam o tym samym lekarzu, co poprzedniczki (imię i nazwisko się zgadzają oraz przede wszystkim zalety Pana Doktora:)). *Do Izabeli z poprzedniego komentarza: doktor aktualnie przyjmuje w Opolu. Pełen profesjonalizm (wizyty na NFZ) - nie jeden lekarz podczas wizyt prywatnych nie jest tak zainteresowany pacjentką i jej problemami jak dr Ziętek. Pierwszy raz do doktora poszłam z pewnymi dolegliwościami, na co lekarz zareagował natychmiastowo - skierował mnie na bardziej szczegółowe badania i przebadał. W późniejszym czasie, kiedy podejrzewałam ciążę, doktor przyjął mnie ...

*Do Izabeli z poprzedniego komentarza: doktor aktualnie przyjmuje w Opolu.
Pierwszy raz do doktora poszłam z pewnymi dolegliwościami, na co lekarz zareagował natychmiastowo - skierował mnie na bardziej szczegółowe badania i przebadał. W późniejszym czasie, kiedy podejrzewałam ciążę, doktor przyjął mnie bez wahania pomimo, iż nie miałam umówionej wizyty - w ciąży dostawałam wszystkie możliwe skierowania na badania bez zbędnego proszenia - doktor sam wiedział co mi się należy i nie żałował.
Dr jest bardzo sympatycznym i serdecznym człowiekiem, wesołym i uśmiechniętym - czuję, ze można na niego liczyć i zaufać.

Miałam problemy z zajściem w ciążę. Starałam się z męzem rok. Chodziłam do swojej lekarki, która ciągle powtarzała wszystko jest ok, trzeba się dalej starać bo teraz tak szybko w ciążę się nie zachodzi. Poszłam do dwóch innych lekarzy, to samo. Byłam załamana, bo nikt nie chciał się mną dobrze zająć. Stwierdziłam, jesli się nie zapłaci za wizytę to lekarz ma Cie w nosie. Za namową koleżanki dałam szansę doktorowi Ziętkowi. Po wizycie byłam w szoku, że lekarz może być tak cudowny. Zrobił mi wszystkie niezbędne badania, cytologię, usg dopochowe, zlecił badanie hormonów, czego nie mogłam się doprosić u wcześniejszych lekarzy. Od razu poczułam, że to człowiek, który naprawdę chce mi pomoć. Po niecałym miesiacu od wizyty wróciłam do niego z fasolką:) Znów zlecił cały szereg badań. Jest naprawdę cudowny, wszystko rewelacyjnie tłumaczy, jest delikatny i sympatyczny. Chyba poczułam, że znalazłam się w dobrych rękach i to mi pomogło:) Jestem przeszczęśliwa, a doktor Ziętek cieszył się razem ze mną:)
Wszystkim kobietom polecam tego cudownego fachowca i niezwykle ciepłego człowieka.

Do doktora trafilam przypadkiem. Poniewaz z moimi dolegliwosciami odsylali mnie od szpitala do szpitala az wreszcie trafilam do doktora. Pelen profesjonalizm 100%kompetencji i co wazne udalo sie mi jalo jedynemu wyleczyc moje jajniki.(wczesniej bylam u innych lekarzy gin.i zaden z nich nie postawil diagnozy twierdzac ze wszystko jest ok) A jednak nie bylo i ciesze sie ze teraz dzieki doktorowi moge normalnie funkcjonowac. Serdecznie polecam

Do doktora trafilam przypadkiem.
Serdecznie polecam

Lekarza znalazłam poprzez tę stronę i dobre opinie o nim samym. Pan doktor wychodzi na korytarz po pacjentki, jest uprzejmy, szczery. Profesjonalnie podchodzi do zagadnień, konkretny. Poświęca tyle czasu ile trzeba i tłumaczy, gdy coś jest niejasne. Gabinet też jest ważny w ocenie-dobrze wyposażony. Wrażenia po pierwszej wizycie jak najbardziej pozytywne, mam nadzieję, że takie zostaną do końca.

Lekarza znalazłam poprzez tę stronę i dobre opinie o nim samym.
Pan doktor wychodzi na korytarz po pacjentki, jest uprzejmy, szczery.

Witam, lekarz godny polecenia. Moje schorzenie wyleczył jako jedyny (po trzech wcześniejszych lekarzach), bardzo dobre podejście do pacjentki, szczery, uprzejmy i delikatny. Porady jakich udziela działają wiele dobrego. Niestety skończył praktykę w Katowicach, może ktoś wie gdzie się przeniósł? Bardzo żałuję i pojechałabym za nim nawet na koniec świata :-) Polecam

Trafiłam do Pana Doktora przypadkiem. Prowadził moją ciąże od początku i jestem bardzo zadowolona. Zlecał regularnie badania i mogłam zawsze zobaczyć Maleństwo na wizycie :)czułam się spokojna, chociaż to była moja pierwsza ciąża i każdy nowy objaw budził duży niepokój. Pan Doktor jest przede wszystkim miłym Człowiekiem i bardzo dobrym Lekarzem. Mogłam korzystać z usług prywatnej przychodni, ze względu na wykupiony abonament, ale chodziłam na wizyty refundowane właśnie do Pana Doktora. Moim zdaniem niejeden "lekarz" mógłby się nauczyć podejścia do pacjenta i kultury osobistej od Pana dr Ziętka :) Chyba ...

Chyba znów zacznę wierzyć w publiczną służbę zdrowia.
Panu Doktorowi dziękuję i życzę samych sukcesów!!!
POLECAM!!!

Szczęśliwa Mama :)

Pan Doktor jest swietnym lekarzem, prowadzi moja ciaze. Bardzo mily i taktowny. Polecam i zycze samych sukcesow Panu Doktorowi.

Pan Doktor jest bardzo dokładny i delikatny. Podchodzi do pacjentki indywidualnie . Polecam każdej Pani , która szuka dobrego ginekologa.

Polecam każdej Pani , która szuka dobrego ginekologa.

Polecam. Bardzo profesjonalne, kompleksowe podejście połączone z ludzką życzliwością i uprzejmością. Bardzo dobry lekarz. Niestety trudno się do niego dostać :(

Bardzo dobry lekarz.

Niestety trudno się do niego dostać :(

Chodzę do tego lekarza, ponieważ prowadzi moja ciążę jestem z tego lekarza bardzo zadowolona, poświęca dość czasu na badanie ,bada bardzo delikatnie .uprzejmy ,cierpliwy, kompetentny zawsze wytłumaczy co bada dlaczego , jeśli chodzi o usg to za każdą wizyta robi usg dzieciątka jestem zadowolona ze do niego chodzę. poleciłam jego kilkoma koleżanką i tez są z niego bardzo zadowolone. a pieczątka moim zdaniem nie aż tak ważna jak jego umiejętności jeśli komuś się nie podoba to przecież wokół jest tylu innych lekarzy, z pieczątka ginekologa( bo przecież nie pieczątka cie bada tylko lekarz specjalista tak. Stala pacjentka :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita