lekarz Daniel Borowski

Neurolog

Szczerze polecam każdemu neurologa dr Borowskiego!. Trafna diagnoza, dobrze dobrane leki, które poprawiły mój stan i komfort życia. Cierpiałam na bóle głowy

Miałam ogromne szczęście w moim nieszczęściu spotkać na swojej drodze Pana Doktora. Człowiek o rewelacyjnym podejściu do pacjenta w każdym wieku. Konkretny, profesjonalny i bardzo życzliwy. Z czystym sumieniem polecam Dr Borowskiego.

Wspanialy czlowiek i bardzo kompetentny lekarz.Podarowal mojej mamie ,, 87 lat,, drugie zycie.Juz na pierwszej wizycie trafna diagnoza i leczenie,,Choroba Parkinsona,,jestem szczesliwa ze taka osobe spotkalam.Serdecznie polecam.Katharina

Jestem pacjentka Pana Doktora od dwóch lat.Kompetetny,rzeczowy,niezwykle kulturalny.Godny polecenia.

CIERPLIWY I B.MIŁY LEKARZ Z POWOŁANIA POLECAM POSTAWIŁ MNIE NA NOGI CHOĆ INNI MÓWILI ZE NIC SIĘ JUŻ NIE DA ZROBIĆ

CIERPLIWY I B.MIŁY LEKARZ Z POWOŁANIA
POLECAM POSTAWIŁ MNIE NA NOGI CHOĆ INNI MÓWILI ZE NIC SIĘ JUŻ NIE DA ZROBIĆ

Polecam dr Borowskiego. Precyzyjna i trafna diagnoza pozwoliła pomóc mi z dręczącym bólem głowy. Miła atmosfera w gabinecie, lekarz cierpliwy, rzetelnie wykonujący swoje obowiązki.

Trafiłam do gabinetu pana Borowskiego po kilku latach szukania bezskutecznej pomocy u innych lekarzy zaczynając od internistów, poprzez kardiologa, endokrynologa i kilku neurologów. Pan doktor wysłuchał, przejrzał moją dotychczasową dokumentację medyczną i....potraktował jak człowieka a nie kolejny przypadek medyczny. Podejście lekarza do pacjenta dobrze rokuje, daje nadzieję że tym razem będzie dobrze. Na pierwszej wizycie zlecił konkretne badania, jakich nie zalecił i niezlecił mi żaden neurolog przez te lata. Od tego czasu minęło niemal pół roku, panu Doktorowi tak udało się dobrać leki dla mnie, że od wielu lat znów ...

konkretne badania, jakich nie zalecił i niezlecił mi żaden neurolog przez te lata. Od tego czasu minęło niemal pół roku, panu Doktorowi tak udało się dobrać leki dla mnie, że od wielu lat znów mogę z uśmiechem patrzeć w przyszłość. Jest dobrze!
Dziękuję Panie Doktorze
Alina P
Gliwice

Lekarz godny zaufania polecam w 100 % potrafi dokładnie wytłumaczyć chorobę starszej osobie duzo cierpliwości okazuje . Przypadek mojej mamy jest ciężki choroba o nazwie nerwiak nerwu tr, w mózgu. Bardzo dobrze ,że jest taki lekarz z powołania , życzę p.dr, dużo zdrowia ,

Miałam przyjemność być pacjentką dr Borowskiego. Uważam, że jest to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Profesjonalna, konkretna osoba. Super podejście do pacjenta, bardzo cierpliwy, życzliwy, tłumaczy wszystko w jasny, zrozumiały sposób, trafnie stawia diagnozy. Widać, że niesienie pomocy jest jego życiową pasją. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Dziękuję Panie doktorze. Gorąco polecam!!!

Lekarz, który pomógł synowi i koleżankom. Nie odmawia pomocy nawet podczas urlopu. Rzeczowo i zrozumiale dla pacjenta objaśnia chorobę i sposób leczenia, traktuje pacjenta z ogromną cierpliwością - słowem: FACHOWIEC pod każdym względem!