dr n. med. Daniel Chrzan

Fizjoterapeuta

Bardzo się cieszę, że trafiłam w tak dobre ręce. Była to moja pierwsza wizyta i już wiem, że będę wracać regularnie! Moje samopoczucie po wizycie jest o wiele lepsze, więc bez wahania mogę polecić wizyty u Pana Daniela, które przebiegają w przemiłej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Dodatkowym plusem jest krótki czas oczekiwania.

Mało by było słów, żeby opisać jaką pomocą wykazał się doktor Daniel Chrzan żeby mi pomóc. Nie wchodząc w szczegóły do gabinetu trafiłam z dolegliwościami bólowymi. Na pierwszej wizycie po szczegółowym wywiadzie został ustalony plan działania. Doktor Chrzan jest profesjonalny, a przy tym sympatyczny i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Ogólne podejście do problemu z jakim zgłasza się pacjent i cała wizyta są bardzo profesjonalne. Skrupulatny, sympatyczny i godny zaufania. Polecam!

Jestem ogromnie wdzięczna za okazane przez doktora serce. Pomimo tego, że w gabinecie doktor ma zawsze mnóstwo pacjentów zawsze mogę liczyć na to, że zostanę przyjęta.W gabinecie wizyta odbywa w przemiłej atmosferze. Doktor nigdy się nie spieszy, zawsze ma czas żeby wszystko dokładnie wyjaśnić i opisać - chorobę i metody leczenia. Ma ogromny szacunek do człowieka chorego i cierpiącego.Pomimo tego, iż na stałe mieszkam w Tarnowie dojazd do Dąbrowy nie stanowi żadnego problemu.

Jestem pacjentką doktora od dłuższego czasu. mam do niego pełne zaufanie. jest uprzejmy, cierpliwy, doradzi, wysłucha, a przede wszystkim pomoże i to skutecznie na długi długi czas. doktor Chrzan jest rehabilitantem którego polecam każdemu. leczy się u niego moja mama, koleżanka i jej mąż. dziękuję za okazaną pomoc i poświęcony czas.

Dr Daniel Chrzan jest najlepszym rehabilitantem jakiego mogłam spotkać na swojej drodze. Chodziłam do wielu "specjalistów" polecanych przez tarnowskich lekarzy ale w końcu trafiłam do Dąbrowy. Problem został naprawiony bardzo szybko i już po kilku wizytach wszystko było w jak najlepszym porządku. Pacjenci polegajcie na swojej intuicji. Pozdrawiam i polecam Fizjo medicus!

Pacjenci polegajcie na swojej intuicji.
Pozdrawiam i polecam Fizjo medicus!

Dr Chrzan to znakomity terapeuta - mogę to przyznać po kilku wizytach. Na co dzień mieszkam zagranicą a będąc w Polsce byłam pacjentem Pana Doktora w gabinecie prywatnym w Dąbrowie Tarnowskiej. Rzetelnie przeprowadzony wywiad, dokładnie wytłumaczony sposób postępowania i opisanie mojej dolegliwości, a także sprawie przeprowadzona terapia pozwoliła mi bardzo szybko wrócić do sprawności i przede wszystkim do pracy. Pozdrawiam i polecam z czystym sumieniem. Maria.

Maria.

Witam. Pomoc i troskę jaka Pan Daniel okazał mojej mamie podczas pobytu w szpitalu były nieocenione. Nadzwyczajny człowiek. Pomocny, sympatyczny, wyczerpująco udziela wszystkich informacji, cierpliwy i przede wszystkim rzetelny fachowiec. Ja i moja rodzina jesteśmy mu ogromie wdzięczni za wszystko co zrobił dla naszej mamy.

Pan Daniel jest ciepłym i empatycznym człowiekiem. Wizyta u niego zawsze przebiega w miłej atmosferze, nigdy nie odmawia pomocy, w Szpitalu w Dąbrowie gdzie Pan Doktor pracuje i jest kierownikiem oddziału tez zawsze można na niego liczyć. Efekty jego pracy są zdumiewające i mogę to potwierdzić nie tylko ja, ale gro lekarzy których spotkałem na swojej drodze w czasie mojego leczenia. Fizjoterapeuta z krwi i kości. Człowiek z powołaniem!!

Pan Daniel to godny polecenia profesjonalista. Doświadczenie i wiedza, a także zawsze pozytywne i kulturalne nastawienie do pacjenta to jego wizytówka. Efekty jego pracy są rewelacyjne. Kilka wizyt wystarczy, żeby człowiek wrócił do sprawności i życia bez bólu. Zawsze miły i uśmiechnięty, z dobrym słowem skierowanym do pacjenta, nawet późnym po południem, gdy widać, że jest zmęczony. Obdarzyłem go pełnym zaufaniem i było warto. Dzięki Bogu, że są na świece jeszcze tacy ludzie jak Pan Daniel, w gąszczu tych „pseudspecjalistów”. Pozdrawiam i polecam.

Duża wiedza, kompetencja i przyjazne podejście do pacjenta. Pan Daniel pomógł mi zrozumieć przyczynę bólu i stopniowo go wyeliminować dzięki odpowiedniej terapii. Bardzo dobre podejście do pacjenta i sympatyczna atmosfera podczas wizyty. Pan Daniel poświęca pacjentowi dużo czasu, wsłuchuje się w problem pacjenta. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Widać, że posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Poza tym jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem.