dr n. med. Daniel Chrzan

Fizjoterapeuta

Pan Daniel jest fizjoterapeutą wysokiej klasy. Potrafi bezbłędnie zdiagnozować problem i postawić pacjenta „na nogi” w mgnieniu oka! Zgłosiłem się do niego w zeszłym roku z poważnym problemem kręgosłupa, a po kilku wizytach odczułem ulgę i minął ból, który towarzyszył mi przez połowę życia (ze względu na duże obciążenia w pracy która wykonuje). Dzięki Panu doktorowi mogę normalnie żyć i wróciłem do mojego ukochanego sportu! Pozdrawiam B.

Chciałabym bardzo serdecznie podziekowac Panu Danielowi za tak wspaniałe podejście od pacjenta. Pan Daniel jest człowiekiem stworzonym do pracy fizjoterapeuty. Jest empatycznym człowiekiem i zna się jak mało kto świetnie zna się na swojej profesji. Bardzo szybko i sprawnie doprowadził moje schorowane biodro do zdrowia. Jestem mu ogromnie wdzięczna!

Rzeczowy, kompetentny, miły i serdeczny, fachowiec. Cierpiałem na dolegliwości, które znacznie ograniczały mnie w pracy. Pan doktor bezbłędnie rozpoznał problem, ustalił razem najlepszy dla mnie sposób leczenia i przeprowadził je z sukcesem. Po kilku wizytach czułem się jak nowonarodzony. Dziękuję i oby więcej takich fachowców na tarnowskim podwórku!

Pan dr Daniel Chrzan to prawdziwy fizjoterapeuta z powołania. Cierpliwy, wysłucha pacjenta, jest bardzo pomocnym człowiekiem zarówno w gabinecie jak i w szpitalu. Posiada dużą wiedzę , a przy tym jest niezmiernie skromny i uprzejmy. Z moimi dolegliwościami uporał się po trzech wizytach. Do problemu podchodzi kompleksowo. Jest profesjonalistą w każdym calu! Jest fizjoterapeutą godny polecenia i zaufania.

Wszystkim którzy borykają się z dolegliwościami kręgosłupa polecam Pana Daniela. Znakomicie diagnozuje problem i po kilku wizytach problem staje się jedynie przykrym wspomnieniem. Jestem mu ogromnie wdzięczna za szybką pomoc i ogromną wyrozumiałość. Dziękuję i szczerze polecam!

Dziękuję i szczerze polecam!

Polecam dr Chrzana, jest bardzo kompetentnym fizjoterapeutą. Nie ma wątpliwości, że jest fachowcem z ogromną wiedzą. Nie jest typem "naciągacza" i nie wynajduje człowiekowi problemu, który nie istnieje. Dokładnie wyjaśnia na czym polega problem, jakie kroki bedą podejmowane w ramach leczenia i po jakim czasie mozna spodziewać się efektów. Przy tym jest niezmiernie miłym i skromnym człowiekiem. Wizyta upływa w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu. Polecam.

Polecam dr Chrzana, jest bardzo rzeczowym, kompetentnym i miłym fachowcem. Cierpliwie odpowiada na pytania. Trafiłem do niego po bardzo ciężkim wypadku. Myśleliśmy, że zoną, że do końca życia będę się zmagać z bólem i moją ułomnością. Dzięki Panu doktorowi wszystko dobrze się skończyło.

Witam. Do Pana Doktora trafiłem z bólem, który był nie do opisania. Martwiłem się bardzo ponieważ ból był nie do zniesienia. Jestem aktywnym zawodowo człowiekiem, a ból wręcz uniemożliwiał mi życie zawodowe, nie mówiąc o prywatnym.Pan Daniel ujął mnie swoją skromnością i zainteresowaniem o los pacjenta. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze i bez pośpiechu. Po kilku wizytach ból ustąpił a ja mogłem wrócić do moich zawodowych obowiązków. Polecam serdecznie Pana Daniela osobom cierpiącym z powodu przewlekłego bólu.Dziękuję!

Nie mogłam trafić do lepszego specjalisty!! Miły, uprzejmy, pomocy człowiek z ogromną wiedzą. Uczciwy człowiek, nie jest nastawiony na "wyciąganie" pieniędzy od pacjentów! Dokładnie wszystko objaśnia, wizyta przebiega w miłej atmosferze, a Pan Daniel potrafi czasowo dopasować się do pacjenta. Moja diagnoza została postawiona trafnie, od razu na pierwszej wizycie. A po kilku wizytach nie było śladu po bólu, który dokuczał mi przez kilka miesięcy. Ogólnie oceniam Pana Daniela na +5.

Pan Daniel jest najlepszym rehabilitantem na świecie. Zawdzięczam mu to, że moje życie wróciło do normy. Ból przestał być moim towarzyszem. Pan Daniel postawił mnie na nogi w mgnieniu oka. Pan Daniel ma ogromną wiedzę, doświadczenie, empatię i doskonale zna się na tym co robi. Do tego jest bardzo skromnym i przemiłym człowiekiem. Z czystym sumieniem polecam tego rehabilitanta.