dr n. med. Daniel Chrzan

Fizjoterapeuta

Dzieki profesjonalenej pomocy pana Daniela juz po pierwszej wizycie moglam normalnie funkcjonowac. Wczesniej bol byl zbyt silny na robienie czegokolwiek.Nie koglam lezec chodzic siedziec jednym slowem normalnie i sprawnie zyc.Terapia okazala sie niezykle skuteczna i szybko postawila mnie na nogi.Obsluga bardzo fachowa a atmosfera niezwykle przyjazna.Polecam wszystkim którzy takiej pomocy potrzebuja.

Najlepszy fizjoterapeuta do jakiego mogłam trafić!! Inny pseudo rehabilitanci przez kilka miesięcy nie pomogli mi jak Pan Daniel po kilku wizytach! Ból ustąpił i od dłuższego czasu już nie dokucza. Rehabilitant w 100% godny polecenia!Dziękuję!

Znakomity fizjoterapeuta! Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, jest cierpliwy i wyrozumiały. Mam ogromny szacunek do Pana Daniela i jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc!

Do Pana Daniela trafiłam z ogromnymi bólami kręgosłupa. Wizyta była punktualna. Pan Daniel wysłuchał dokładnie mojego problemu z którym się zgłosiłam. Wytłumaczył co będzie robił i ile będzie trwała terapia. Jest na prawdę bardzo dobrym specjalistą. Wcześniej bywałam u innych, ale nikt mi nie pomógł. Pan Daniel ma fach w ręku i powołanie!