dr Daniel Dudekdr Daniel Dudek - zdjęcie profilowe

dr Daniel Dudek

Psychiatra

Lekarz specjalista psychiatra. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Staże zagraniczne: University Hospital of Leicester NHS Trust, Glenfield, Anglia; Hospital Universitario Walter Candido Fortaleza, Ceara, Brazylia; Kathmandu Teaching Hospital, Katmandu, Nepal. Szkolenie specjalizacyjne odbył w oddziale klinicznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie (I Klinika Psychiatryczna WUM). Pełnił funkcję Kierownika Zespołu Leczenia Środowiskowego Szpitala Nowowiejskiego. Obecnie pracuje w Klinicznym Oddziale psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie pełniąc funkcję Zastępcy Ordynatora. Ukończył pierwszy rok szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej a także Studium Profilaktyki Uzależnień. W swojej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Konsultuje również w języku angielskim.

Psychiatrist. A graduate of Medical University of Warsaw. External internships: University Hospital of Leicester NHS Trust, Glenfield, Anglia; Hospital Universitario Walter Candido Fortaleza, Ceara, Brazylia; Kathmandu Teaching Hospital, Katmandu, Nepal. He gained medical experience in a clinical ward of Nowowiejski Hospital in Warsaw where he practiced as a consultant afterwards. He was the head of Community Mental Health Team of Nowowiejski Hospital. At present he practices as a consultant in Psychiatric Clinical Ward of Wolski Hospital in Warsaw in office of associate senior registrar.
In his practice he deals with mental disorders of adults, especially affective, anxiety and psychotic. Meetings are by appointment only.

Dr Daniel Dudek – unikalny lekarz psychiatra godny uwagi i szczególnego polecenia. Na przestrzeni wieloletniego leczenia nie spotkałam psychiatry takiego formatu. Na tle innych lekarzy doktora Daniela Dudka wyróżnia profesjonalizm, biegłość w swej specjalizacji, umiejętność analitycznego myślenia. Podejmuje dialog z pacjentem, słucha, jeżeli trzeba wyjaśnia, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest osobą niespotykanie komunikatywną i uczynną. Co więcej dr Daniela Dudka charakteryzują dobre maniery, wysoka kultura osobista, ówcześnie sporadycznie spotykane. W trakcie wizyty wykazuje empatię, człowieczeństwo i zainteresowanie. Cieszę się na każdą wizytę. Wiodące w tym wszystkim jest to, że moje życie ...

Na przestrzeni wieloletniego leczenia nie spotkałam psychiatry takiego formatu. Na tle innych lekarzy doktora Daniela Dudka wyróżnia profesjonalizm, biegłość w swej specjalizacji, umiejętność analitycznego myślenia. Podejmuje dialog z pacjentem, słucha, jeżeli trzeba wyjaśnia, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest osobą niespotykanie komunikatywną i uczynną. Co więcej dr Daniela Dudka charakteryzują dobre maniery, wysoka kultura osobista, ówcześnie sporadycznie spotykane. W trakcie wizyty wykazuje empatię, człowieczeństwo i zainteresowanie. Cieszę się na każdą wizytę. Wiodące w tym wszystkim jest to, że moje życie zmienia się na lepsze. Pozdrawiam pana dr Daniela Dudka.

Pan dr Daniel Dudek jest lekarzem bardzo kompetentnym, jakich mało. Niezwykle uprzejmym i zaangażowanym w niesieniu pomocy pacjentowi. Polecam.

dr daniel leczyl mnie w szpitalu na nowowiejskiej zapisal mi rispolept twierdzac ze niemam depresji ok uwierzyłem kiedy pol roku później ledwo przyszedłem do cpp w bt z objawami ciężkiej deprsji i z uzależnieniem alkoholowym po kilku wizytach zostałem zyzucony z gabinetu zdalszym twierdzeniem ze niemam depresji naszczescie w końcu trafiłem kogos kto zauwazyl mój problem i zapisal odpowiedni lek alkohol pije teraz sredni max 2x w miesiącu-ODRADZAM

Z czystym sumieniem moje polecić tego lekarza. Był pierwszą osobą do której zgłosiłam się z moim problemem i teraz wiem, że to był bardzo dobry wybór. Pokierował moim leczeniem tak, że teraz zaczynam wychodzić na prostą. W trakcie leczenia szpitalnego spotkałam jeszcze innych lekarzy psychiatrów i różnych psychoterapeutów ale zdecydowanie to dr. Daniel Dudek wzbudził we mnie największe zaufanie.

Wspaniały, cudowny lekarz,jestem bardzo zadowolona że trafiłam pod opiekę dr Daniela , polecam każdemu kto potrzebuje pomocy tak jak ja teraz.

Wspanialy czlowiek. Polecam wszystkim Pana doktora.

Wspanialy czlowiek. Polecam wszystkim Pana doktora.

Początkowo - faktycznie ciepły, miły, leczący z poświęceniem. Po czasie, kiedy okazało się, że kolejne leki nie przynoszą skutku - stracił cierpliwość do tego stopnia, że po trzeciej zmianie leków powiedział, że nie ma tu już nic więcej do zrobienia. W najgorszym momencie, bez skrupułów, bez zastanowienia...

lekarz wybawiciel pierwsza wizyta 150 nastepne po 120 w babka tower :)

lekarz wybawiciel pierwsza wizyta 150 nastepne po 120 w babka tower :)

na prawde polecam!! bardzo uprzejmy czlowiek i poswieca bardzo duzo czasu.

na prawde polecam!! bardzo uprzejmy czlowiek i poswieca bardzo duzo czasu.

świetny lekarz, miły i bardzo wyrozumiały. Jestem bardzo zadowolony z wizyty

świetny lekarz, miły i bardzo wyrozumiały. Jestem bardzo zadowolony z wizyty