dr n. med. Daniel Jajtner

Chirurg onkolog

Tylko maksymalne opinie przystają do Dr.Daniela.BCO może być dumne, że ma takiego lekarza. Dziękuję losowi, że w tym trudnym czasie mogłem być jego pacjentem. Zdrowia, wielu sukcesów w tej odpowiedzialnej pracy. Zapewniam, że wiele osób, w szczególny sposób doświadczonych, zachowuje Pana w życzliwej pamięci.

Świetny fachowiec, który ma odpowiednie podejście nie tylko do pacjenta ale również do rodziny chorego. Udziela wyczerpujących informacji, zawsze znajdzie czas. Może pierwsze wrażenie jest takie że jest dość szorstki i nieprzystępny ale przy dłuższym czasie bardzo zyskuje.

Pan Doktor to niezwykły człowiek . Jest bardzo życzliwy i pomocny. Nie zostawi pacjenta , próbuje mu pomóc za wszelką cenę. Jest bardzo taktowny i delikatny w przekazywaniu informacji.

Lekarz godny polecenia i zawód ten to jego pasja i to przekazuje zagubionym i przerażonym pacjentom.Polecam i oby się nie zmienił.

Lekarz godny polecenia i zawód ten to jego

Polecam serdecznie tego lekarza. choć w pierwszej chwili wydaję sie nie przystępny po mijającym czasie okazało się że więcej informacji mógł udzielic dopiero po operacja nie dlatego że nie chciało mu sie rozmawiać. Okazał sie bardzo przyjazny i dokładnie wytłumaczył na czym polegał zabieg i jakie mogą byc konsekwencje. Doglądał Pacjenta codziennie i nie był obojetny na żadną z naszych uwag, wszystko sprawdzał i przyglądał się temu z poświęceniem czasu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za fachową opiekę. Polecam !!!!! Cały odział Chirurgia wspominamy bardzo miło.

Dr Daniel Jajtner jest bardzo dobrym lekarzem. Zoperował mnie perfekcyjnie w Beskidzkim Centrum Onkologii w Bielsku-Białej (sierpień 2013 r.).Jestem mu bardzo wdzięczna za to. Mam do niego duże zaufanie.

Bardzo się cieszę, że Pan Doktór został ordynatorem .Odpowiedni człowiek na tym stanowisku.Swietny fachowiec i wspaniały człowiek!

Zdecydowanie lekarz z powołania. Bardzo zaangażowany w swoją pracę.Uprzejmy, kompetentny, pomocny, zawsze ma czas dla pacjenta.To dobrze, że właśnie Pan Doktor został ordynatorem chururgii w Szpitalu onkologicznym.

Wspaniały lekarz, którego cechuje kompetencja i cierpliwosc.Wszystkim życze , aby szczególnie w bólu trafili w ręce tego Pana.

Bardzo miły, kompetentny i konsekwentny lekarz. Z całą pewnością mogę polecić osobą potrzebującym skorzystania z usług chirurgicznych.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Bielsko-Biała"?

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała