Bardzo pieknie dziękuję,obydwu lekarzom ktorzy operowali moja noge. Lekarzowi Kowalskiemu i Kucowi. Kosci zespolone pieknie sie zrosly. Teraz czekam na usuniecie sruby. Lekarz Kowalski jest bardzo dobrym specjalista i sympatycznym czlowiekiem. Uklon w strone obydwu panow. ☺️

☺️

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szczególnie przy urazach kończyny dolnej. POLECAM!

tego lekarza oceniam jednoznacznie-pelen profesjonalizm . od pierwszej wizyty na Strusia do operacji po 2 latach byl klasycznym lekarzem prowadzacym . rzetelna ocena stanu mojego biodra i zalecenia diagnostyczno-rehabiltacyjne stanowily sciezke dojscia do szczesliwego konca-nie boli . jesli ktos oczekuje rozczulania sie nad swoim bolem to ie zdziwi . jest problem i mamy go rozwiazac.jak napisalem na wstepie-pelen profesjonalizm

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)