lekarz Daniel Kozyra

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Doktor Kozyra skupia się tylko jak wyciągnąć pieniądze mąż zrobił operacje za 20 tys i ma teraz mnóstwo problemów z kolanem a doktor powiedział ze jak zrobi zastrzyki za 6000 zł to mu pomogą. To jest biznesem a nie lekarz

Polecam tego lekarza KAŻDEMU!!! Jest profesjonalny, poświęcił mi ponad godzinę, opisał całe schorzenie (aż fizjoterapeuci którzy mnie rehabilitują są pod wrażeniem). Najlepiej wydane pieniądze na lekarza kiedykolwiek!!

Mam jak najlepsze zdanie o Panu dr.Kozyrze...Przed laty wykonal mi kilka operacji w Konstancinie(Cen.Reh. ul.Dluga 40/42).Wszystkie sie udaly...Nie wzial ode mnie ani grosza!Zawsze opiekowal sie swoimi pacjentami,podnoszac ich na duchu...Nigdy zadne slowa nie wyraza mojej wdziecznosci,dzieki Doktorowi chodze!!!!!!!

Zdecydowanie dziś nie polecam tego lekarza pomimo, iż kiedyś leczył kogoś z rodziny. Moim zdaniem zależy mu jedynie na pieniądzach a nie zdiagnozowaniu problemu. U mnie sparawa była złożona jednak doktor zajął się jedynie moim kręgosłupem. Od razu zapisał mnie na 15 wizyt płatnych "słono" (zamiast 1h terapii kończyły się one zazwyczaj po 30-40 minutach, żadnego indywidulanego podejścia, te same schematy, ćwiczenia dla wszystkich...). Moim drugim schorzeniem pomimo moich próśb nawet nie raczył się zająć, codziennie zbywał mnie i mówił ze może jutro może za dwa dni kiedy będzie mniej pacjentów zajmie się moją sprawą wtedy zrobi usg, przejrzy rezonans... trwało to ponad tydzień. Kiedy znalazł chwilę i zrobił mi usg, przerwał badania ponieważ za drzwiami miał kolejnego pacjneta umowionego na wizytę - jednym słowem wyprosił mnie za drzwi. To był ostatni dzień kiedy u niego byłam. Wzięłam wszystkie badania i wyszłam. Podziękowałam za pozostałą część zabiegów. Dziś wiem, że byłam naiwna ponieważ sądziłam, że doktor jest zainteresowany moim stanem zdrowia i problemami i najważniejsze że chce mi pomóc,a jemu najzwyczajniej w świecie zależało na tym, żeby wyciągnać ode mnie jak najwięcej pieniędzy i odesłać mnie z kwitkiem... Duże rozczarowanie i tyle.

Przez rok "rehabilitował" mi zerwane mięśnie. Straciłem szanse na operację przywracającą pełną sprawność ręki. Nie potrafi postawić diagnozy na podstawie czynności ręki, zrobił nędzne USG do czego nie ma kwalifikacji. Wierzyłem, płaciłem, jestem kaleką. Po roku inny lekarz natychmiast postawił diagnozę, ale już nie było wiele do zszywania. Przestrzegam.

Zawsze byl nastawiony tylko na kasę , a nie na dobro pacjenta ludzie oprzytomnijcie!

Przede wszystkim "Skok na kasę". Gdyby nie egoizm Pana dr - byłby z niego może i niezły lekarz. Jak zwykle sprawdza się stara prawda, że lekarz jest "dobry" dla tych co im pomoże. Mi "pomógł" pozbyć się ok 3 tys. zł., przedłużył cierpienie dziecku i ... po prostu stchórzył zostawiając mnie samą sobie. Reasumując - bystry fachowiec, a jakże, z nieprzeciętnym IQ oraz wiadomościami na temat wykonanego zawodu, który stara się pomóc - wychodząc z założenia - czy jeszcze mu się to opłaca. Podkreślę słowo - FACHOWIEC ! W tej ...

Podkreślę słowo - FACHOWIEC ! W tej beczce dziegciu jest na szczęście łyżeczka miodu. Lekarz dla przytomnych pacjentów.

wyleczył mnie i to się dla mnie liczy

wyleczył mnie i to się dla mnie liczy

Wspaniały specjalista i czlowiek.Operował mnie kilka razy z dobrym skutkiem.Dzieki nie mu moge chodzic!Polecam!

Ortopeda godny polecenia .Byłam pod wrażeniem przeprowadzenia badania i postawienia diagnozy . Wspaniała atmosfera podczas zabiegów rehabilitacyjnych , świetnie dobrany zespół rehabilitantów . Proste metody leczenia poważnych schorzeń odpowiednio dobranymi ćwiczeniami , a nie operacyjnie - bez inwazyjnie a jednak bardzo skutecznie .