lekarz Daniel Kurczyński

Ginekolog

Polecam Doktora w 100%. Pan Doktor poswieca pacjentce tyle czasu, ile tego potrzebuje, z duza cierpliwością odpowiada na kazde pytanie, rozwiewa wszystkie wątpliwości. Jego pozytywne nastawienie udziela sie pacjentce. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, najlepszy ginekolog u jakiego byłam.

Pan doktor prowadził moja ciąże i mogę szczerze powiedzieć ze to najlepszy ginekolog jakiego dotąd spotkałam. Wszystkie wizyty przebiegały w miłej atmosferze, doktor zawsze rzeczowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Bardzo profesjonalny, a przy tym miły i zaangażowany. Lekarz z powołania jakich mało.

Lekarz z powołania! Rzetelny, dokładny, wszystko porządnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania w sposób zrozumiały i obszerny. W dodatku jest bardzo sympatyczny, a wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, co jest dużym atutem. Zostaje z Panem Doktorem na dłużej! Polecam!

Byłam na wizycie u Pana doktora i polecam wszystkim!! Świetny kontakt z pacjentem, przyjemna atmosfera. Czułam się w czasie wizyty bardzo swobodnie! Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza!

Pan doktor zawsze poświęca pacjentce bardzo dużo czasu. Wizyta, a w szczególności badanie odbywa się bezstresowo, w miłej atmosferze i delikatnie. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Polecam!

Pan Doktor prowadził moja ciąże, świetny lekarz i człowiek. Zaangazowany, kompetentny i uśmiechnięty. Jakimś cudem badania ginekologiczne nie były krępujące. Najlepszy lekarz jakiego poznałam !

Najlepszy lekarz jakiego poznałam !

Super lekarz ginekolog. Wie co robi, bardzo rzetelny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Do tego bardzo miły i uprzejmy, a atmosfera w trakcie wizyty bardzo swobodna.

Lekarz z powołania, cierpliwy, empatyczny, poświęca tyle uwagi i czasu ile potrzebuje pacjent. Na dodatek dzięki fajnej poczuciu humoru Pana Doktora w gabinecie panuje swobodna atmosfera.