lekarz Daniel Kurczyński

Witam czy jakiś kontakt mailowy z doktorem, dzieła mnie km :( a moj przypadek jest dość ciężki ponieważ jestem po udarze.

Wspaniały Człowiek i rewelacyjny Fachowiec. Badania przeprowadzane są w miłej atmosferze, gdyż Pan Doktor ma takie poczucie humoru, że zapominamy o stresie. Dla tego Lekarza niemożliwe nie istnieje, o czym się przekonałam, po operacji, którą u mnie przeprowadził. Najważniejsze jest dobro pacjentki. Badania przeprowadza bardzo delikatnie. Polecam z całego serca i dziękuję za wszystko, co Pan Doktor dla mnie zrobił.❤️ Katarzyna K.

Wspaniały Człowiek i rewelacyjny Fachowiec.
Polecam z całego serca i dziękuję za wszystko, co Pan Doktor dla mnie zrobił.❤️
Katarzyna K.

Lekarz cierpliwy, empatyczny, to pierwszy ginekolog do którego wracam. Poświęca czas pacjentce w stu procentach, podczas badania potrafi wprowadzić taką atmosferę, że nie odczuwa się żadnego stresu. Przekazuje wiedzę rzetelnie i przede wszystkim w prosty i zrozumiały sposób.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Prowadzi moją drugą ciążę i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Jest nie tylko świetnym lekarzem, ale również człowiekiem. Każda wizyta przebiega w miłej i wesołej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.

Pan doktor zawsze poświęca pacjentce bardzo dużo czasu. Wizyta, a w szczególności badanie odbywa się bezstresowo, w miłej atmosferze i delikatnie. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Polecam!

Polecam Doktora w 100%. Pan Doktor poswieca pacjentce tyle czasu, ile tego potrzebuje, z duza cierpliwością odpowiada na kazde pytanie, rozwiewa wszystkie wątpliwości. Jego pozytywne nastawienie udziela sie pacjentce. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, najlepszy ginekolog u jakiego byłam.

Pan Doktor prowadził moja ciąże, świetny lekarz i człowiek. Zaangazowany, kompetentny i uśmiechnięty. Jakimś cudem badania ginekologiczne nie były krępujące. Najlepszy lekarz jakiego poznałam !

Najlepszy lekarz jakiego poznałam !

Lekarz z powołania! Rzetelny, dokładny, wszystko porządnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania w sposób zrozumiały i obszerny. W dodatku jest bardzo sympatyczny, a wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, co jest dużym atutem. Zostaje z Panem Doktorem na dłużej! Polecam!

Byłam na wizycie u Pana doktora i polecam wszystkim!! Świetny kontakt z pacjentem, przyjemna atmosfera. Czułam się w czasie wizyty bardzo swobodnie! Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza!

Pan doktor prowadził moja ciąże i mogę szczerze powiedzieć ze to najlepszy ginekolog jakiego dotąd spotkałam. Wszystkie wizyty przebiegały w miłej atmosferze, doktor zawsze rzeczowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Bardzo profesjonalny, a przy tym miły i zaangażowany. Lekarz z powołania jakich mało.