lekarz Daniel Leszczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Absolwent II Wydział Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista I stopnia chirurgii ogólnej, II stopnia urologii.

Leczę się u doktora Daniela Leszczyńskiego od wielu lat. Mam do niego 100% zaufanie. Robi wszystko aby zapewnić mi bezpieczeństwo (jak mawia - nie przeoczyć czegoś) przy możliwie minimalnym obciążeniu mojego organizmu. Zawsze szczegółowo omawiamy sytuację i możliwe drogi działania. Jak rzadko który lekarz dr Leszczyński umie słuchać pacjenta, objaśniać dostępne opcje i wspólnie z pacjentem (a nie ex cathedra) podejmować decyzję. Gorąco polecam.

Pan Doktor godny polecenia. Spokojny, uprzejmy, cierpliwy z dużą empatią. Świetny specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Kompetentny i profesjonalny. wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Swoim podejściem do pacjenta wzbudza zaufanie. Polecam gorąco dr Leszczyńskiego.

Bardzo dobry lekarz i człowiek.
Polecam gorąco dr Leszczyńskiego.

Świetny lekarz! Duże zaangażowanie, szeroka wiedza merytoryczna, troska o pacjenta, jasne wyjaśnienie medycznych kwestii

Pełen profesjonalizm, Pan Doktor Daniel Leszczyński przywrócił mi wiarę w lekarzy. Niebotyczna wiedza i doświadczenie, a przy tym nietuzinkowa kultura i opanowanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że w obecnych czasach było mi dane spotkać takiego specjalistę z prawdziwym powołaniem. Polecam

Sama przyjemność leczyć się u takiego lekarza! Dr Leszczyński ma fantastyczne podejście do pacjenta, poświęcił mi wiele uwagi, wytłumaczył wszystko bardzo dokładnie, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Jego spokój i opanowanie, a także poczucie humoru, sprawiają, że z człowieka schodzi cały stres związany z operowaniem miejsc intymnych. Przekonał mnie do poddania się operacji obrzezania, zamiast plastyki napletka, którą pierwotnie planowałem zrobić i dziś bardzo się cieszę z tego wyboru. Życzyłbym sobie i innym pacjentom spotykać tylko takich lekarzy.

Dr Leszczynski zdiagnozowal schorzenie, przeprowadzil zabieg a nastepnie wielkorotnie konsultowal podczas leczenia pooperacyjnego. Za kazdym razem czulem sie, ze trafilem w rece lekarza kompetentnego, ktory poswiecal mi tyle czasu, ile bylo potrzeba, kazda decyzje tlumaczyl w sposob fachowy i zrozumialy, rozwiewal watpliwosci i sluzyl rada. Serdeczny, cierpliwy, skromny i budzacy zaufanie w 100%. Gdyby nie zrobil na mnie takiego wrazenia podczas pierwszej wizyty sadze, ze nadal nie odwazylbym sie poddac zabiegowi. Dziekuje za pomoc i z czystym sercem polecam innym pacjentom.

Zdecydowanie polecam doktora Leszczyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, był bardzo rzeczowy i konkretny, jednocześnie pełny zrozumienia i cierpliwości. Dokładnie przejrzał wyniki badań, omówił wszystko i co najważniejsze, nie wyrokował i nie stawiał niepotrzebnych diagnoz. Na pewno umówię się na wizytę kontrolną do tego lekarza.

Nie poswiecil w ogole uwagi, wizyta trwala 3 min i kazal isc na badanie dodatkowe mimo ze w usg wszystko bylo widoczne a nawet sugestia skierowania na zabieg. Mam wrazenie ze chcial tylko przerzucic mnie na kolejna wizyte,na ktora na pewno pojde do innego lekarza.

Wspanialy czlowiek. Kompetetny ,zna sie na rzeczy, Zdecydowanie Polecam.

Wspanialy czlowiek. Kompetetny ,zna sie na rzeczy, Zdecydowanie Polecam.