lek. med. Daniel Lewczak

Urolog

Lekarz bez podejścia do pacjenta .Kilka osób przede mną odbyło wizyty w ciągu nawet minuty więc trudno tu mówić o wniknięcie w przyczynę choroby to raczej produkcja taśmowa ,. Lekarz bardzo opryskliwy, nieprzyjemny i mało komunikatywny tak naprawdę z wizyty nic nie wiadomo pieniądze zmarnowane . Nie polecam ..

Lekarz z podejściem do pacjenta pt."po co tu przyszedłeś?" . Wiele z osób przede mną odbyło wizyty w ciągu nawet minuty, dwóch. Lekarz bardzo opryskliwy, pozwolił sobie nawet na skrytykowane wiedzy lekarza rodzinnego. Na leżance nie zmieniane podkłady pewnie przez cały dzień, lekarz bez rękawiczek, w mojej obecności nie mył rąk a dotykał wszystkiego.

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Lekarz o dużej wiedzy medycznej stawiający prawidłową diagnozę, zalecany sposób leczenia bardzo skuteczn, wspaniale wykonujący biopsje.

wizyta prywatna, zabieg na nfz - zdecydowanie polecam, bardzo dobry specjalista.

Jestem bardzo zadowolona. Dzięki Dr pozbyłam się guza w pęcherzu. Pozdrawiam mieszkanka Ciechocinka

Byłam dzisiaj u doktora. W 100 procentach kompleksowo podchodzi do tematu pacjenta, choroby i leczenia. Jest szybki i konkretny. Cieszę się że zdecydowałam się na tego lekarza, bo chyba lepiej trafić nie mogłam.

Lekarz fatalny brak słów.!!!Brak konkretnych danych choroby jakby nie wiedział co mówi.Trochę prostacki.

Poraz drugi popisał sie wiedzą i kompetencją.Takich lekarzy nam trzeba;-) doktor haus sie chowa;-) pozdrawiam pana doktora pacjent M.Dąbrowski

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Dwa podejścia i zabieg.Polecam tego lekarza z czystym sumieniem .Dziękuje i pozdrawiam .