W czwartek byłam na wyrwaniu zęba - a raczej dokończenia, bo dwóch poprzednich dentystów sobie nie poradziło - dawali mi tak znieczulenie, że nie działało i tak wyrywało, że zęba nie było a korzeń został, a p. Daniel Sadecki no cudotwórca bym rzekła - super sprawnie i bez bólu, do tego bardzo fajne podejście do pacjenta widac, że na studiach nie spał tylko pilnie się uczył i lubi to co robi. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim - Ci co się boją denstystów po wizycie u tego Pana zmienią zdanie :) 6 z plusem dla tego Pana i dziekuję - Dorota G.

Byłam u tego Pana w Klinice Stomatologii. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pana doktora. Gdyby byli sami tacy lekarze już dawno zadbałabym o to by mój uśmiech jest zdrowy. Niestety musiałam usunąć 6 (!!!) korzeni. Pan doktor sprawił, że nie poczułam żadnego bólu, a jego uśmiech i podejście, że nie poczułam nawet stresu, choć przez doświadczenia z dzieciństwa i młodości unikam dentysty jak ognia! Myślałam, że rozpłaczę się ze szczęścia, że nie poczułam żadnego bólu. Dziękuje Panu, że przywrócił mi wiarę w ten zawód.. :)

Serdecznie polecam Pana doktora. Usuwałam u niego górną ósemkę i niepotrzebnie się bałam. Czułam tylko wbijanie znieczulenia a potem już kompletnie nic. Obyło się bez większego krwawienia, rana się goi, a bólu nie było nawet wtedy jak znieczulenie przestało działać. Pan doktor jest miły, uprzejmy i sympatyczny. Szczegółowo wszystko na początku wytłumaczył.

Pan doktor usuwał mi dolną ósemkę. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego pracy! Miłe podejście i sprawne dzialanie. Ząb miał spore korzenie ale mimo wszystko obyło się bez cięcia i szwów. Cały zabieg był bezbolesny, po usunięciu też nie było żadnych problemów. Szczerze polecam! Nie wyobrażam sobie wyrywania zęba u kogokolwiek innego!

Świetny lekarz. Oby takich więcej.Profesjonalnie podszedł do mojego przypadku.

Świetny lekarz. Oby takich więcej.Profesjonalnie podszedł do mojego przypadku.

Byłem u tego pana doktora w Centrum Zdrowego Uśmiechu. Polecam wszystkich wahającym się. Bardzo kompetentnie, bezboleśnie, wzbudzający zaufanie (choć wygląda bardzo młodo!). Po zrobieniu zdjęcia RTG obeszło się bez niepotrzebnego na szczęście zabiegu chirurgicznego. Do tego zadzwonili następnego dnia, by się upewnić, czy wszystko OK.

Ząb usunięty w sposób perfekcyjny. Pomimo dużej dentofobii, absolutnie bez komplikacji i obaw. Lekarz godny polecenia!

pełen profesjonalizm, zabieg wykonany szybko i bardzo sprawinie. z całą odpowiedzialnością polecam!

Usuwał mi dwie niewyrznięte ósemki, pełen profesjonalizm, wszystko wytłumaczył i wzbudził takie zaufanie,że nie odważyłabym się zaufać innemu lekarzowi.Szczerze polecam.

Super profesjonalista! Duża troska o komfort pacjenta.Polecam kazdemu! Usuwalem 8mki, bezproblemowo. Oby jak najwięcej takich lekarzy......

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024