lekarz Daniel Stompel

Neurolog

Od zamieszczenia ostatniej opinii minęło kilka lat, ale doktor Stompel w tym czasie w ogóle się nie zmienił :) To znaczy... z pewnością zyskał jeszcze więcej doświadczenia i zdobył większą wiedzę, ale potwierdzam, że wciąż jest niezwykle empatycznym lekarzem. Cierpliwie tłumaczy diagnozę i procesy dotyczące choroby i leczenia. Patrzy na pacjenta całościowo, bardzo uważnie słucha, analizuje aktualną sytuację i starannie układa ścieżkę leczenia. Przy tym jest otwarty i wesoły. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy neurologa.

zaskoczenie totalne że istnieją jeszcze tacy lekarze skrupulatny dociekliwy badanie tak szczegółowe że szok trwa około godziny.Diagnoza taka sama jak opis z badań rezonansu i tomografii więcej takich lekarzy z powołania ! Dziękuje Panie doktorze niech Bóg ma Pana w swej opiece

Ogromna wiedza, dobrze tłumaczy pacjentowi, uczciwy. Ma wystarczający gabinet, odpowiada na pytania, wstrzelił leki jako pierwszy z dziesięciu (poprzedni lekarze mylili).

Poziom kompetencji i ilość wiedzy jaką ma ten lekarz chyba na każdym robi wrażenie. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę (!!), Pan Doktor bardzo dokładnie zbadał mojego męża oraz wypytał o nie istotne - z pozoru - szczegóły. Bardzo rzeczowo i życzliwie z nami rozmawiał, widać ze drąży temat do skutku i zależy mu na trafnej diagnozie a nie na załatwieniu pacjenta jak najszybciej. Zaangażowany, wszechstronny, skrupulatny, mądry, szanujący pacjenta lekarz. Każdemu go polecamy, nie ma już dzisiaj takich lekarzy.

Pierwszy lekarz , który dokładnie i zrozumiale wyjaśnił mi cele dla mojego leczenia i mojej choroby , wstrzelił się od razu z lekami . Nigdy nie spotkałam podobnego podejścia do mnie , uprzejmości , kompetencji , poświęconego czasu . To jest już MÓJ LEKARZ .