Daniel Uryga

wspanialy fachowiec. najwspanialszy dentysta jakiego do tej pory spotkalam.a jego uprzejmosc jest nie do opisania. Polecam wszystkim. gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjentow jak doktor Uryga,to az milo byloby leczyc zęby.szacunek dla pana doktora.

Świetny, fachowy lekarz - usunął mi ósemkę zupełnie bezboleśnie:)! Bezbolesna, szybka wizyta. Pan doktor bardzo miły i uprzejmy, wszystko tłumaczy. Nawet znieczulenie znieczula żelem aby było jak najbardziej komfortowo.W dodatku bardzo przystojny mężczyzna:) Z całą pewnością polecam w potrzebie.

Z całą pewnością polecam w potrzebie.

Kompetentny lekarz,bardzo delikatny, opowiada pacjentowi co robi na bieżąco, bezboleśnie i fachowo.

Świetny fachowiec! Byłam trudnym przypadkiem,poziomo ułożona ósemka zahaczona o siódemkę, doktor sprawnie przeprowadził zabieg,cały czas informując mnie co robi, a przede wszystkim całkowicie BEZBOLEŚNIE.Nawet podanie znieczulenia nie bolało. Po tygodniu szwy zostały zdjęte, wszystko zagoiło się bez komplikacji. Bardzo POLECAM, mam drugą ósemkę do usunięcia i na pewno powierzę ją doktorowi Urydze:)

Dzięki temu lekarzowi nie tylko przestałam się bac dentysty, ale wręcz lubię te wizyty. Kompetentny, miły, uprzejmy, poświęca pacjentowi całą uwagę nie myśląc np. o rozdzwonionym telefonie. Całkowicie bezboleśnie usuwa zęby.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024