Daniel Uryga

wspanialy fachowiec. najwspanialszy dentysta jakiego do tej pory spotkalam.a jego uprzejmosc jest nie do opisania. Polecam wszystkim. gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjentow jak doktor Uryga,to az milo byloby leczyc zęby.szacunek dla pana doktora.

Świetny, fachowy lekarz - usunął mi ósemkę zupełnie bezboleśnie:)! Bezbolesna, szybka wizyta. Pan doktor bardzo miły i uprzejmy, wszystko tłumaczy. Nawet znieczulenie znieczula żelem aby było jak najbardziej komfortowo.W dodatku bardzo przystojny mężczyzna:) Z całą pewnością polecam w potrzebie.

Z całą pewnością polecam w potrzebie.

Kompetentny lekarz,bardzo delikatny, opowiada pacjentowi co robi na bieżąco, bezboleśnie i fachowo.

Świetny fachowiec! Byłam trudnym przypadkiem,poziomo ułożona ósemka zahaczona o siódemkę, doktor sprawnie przeprowadził zabieg,cały czas informując mnie co robi, a przede wszystkim całkowicie BEZBOLEŚNIE.Nawet podanie znieczulenia nie bolało. Po tygodniu szwy zostały zdjęte, wszystko zagoiło się bez komplikacji. Bardzo POLECAM, mam drugą ósemkę do usunięcia i na pewno powierzę ją doktorowi Urydze:)

Dzięki temu lekarzowi nie tylko przestałam się bac dentysty, ale wręcz lubię te wizyty. Kompetentny, miły, uprzejmy, poświęca pacjentowi całą uwagę nie myśląc np. o rozdzwonionym telefonie. Całkowicie bezboleśnie usuwa zęby.

Właśnie wróciłem z wizyty u tego lakarza i chciałbym się z Państwem podzielić swoimi odczuciami. Dr;a Urygę poleciła mi moja ciocia okulistka, dlatego jej zaufałem, bo to też lekarz :) I nie zawiodłem się. Nic nie bolało, wszystkie ubytki zaleczone podczas jednej wizyty....schodząc z fotela dowiedziałem się, że podczas zabiego dr zaleczył 2 dziurki. Superfachowiec. Bardzo przyjemny i pozytywnie nastwiony do pacjentów. Polecam i sam będę nadal chodził do tego lekarza.

Dokładnie tak... ja też miałam przyjemność być na wizycie u dr'a Urygi. Szybko, bezboleśnie i bardzo porządnie. Leczenie przeprowadzone dokładnie i delikatnie. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Bardzo młody, ale kompetentny specjalista. Niezwykle kontaktowy i spójny w swojej pracy, świetnie niweluje dystans między pacjentem a lekarzem, zwłaszcza stomatologiem. super super, polecam tego lekarza