lekarz Daniel Wolder

Doktor Wolder prowadził moją drugą ciąże i byłam bardzo zadowolona z opieki zarówno w czasie ciąży jak i po cc, które mi robił. Pan Doktor bardzo miły, sumpatyczny a przy tym przede wszystkim kompetentny. Podczas wizyt dużo rozmawia z pacjentką, wszystko tłumaczy, usg robił bardzo dokładnie a co ważne wykonuje również usg prenatalne. Nie bagatelizuje żadnych obaw i dolegliwości. Jak dla mnie w 100% godny polecenia.

Pan dr Wolder prowadził moją pierwszą ciążę i wykonywał cesarskie cięcie, Pomimo młodego wieku wzbudza zaufanie, podczas wizyt wszystko dokładnie tłumaczy. Bez problemów odbiera telefon poza godzinami pracy. Polecam

Pan Doktor bardzo uprzejmy, profesjonalny. Tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Godny polecenia!

Jedyny lekarz, ktory rozpoznal moj przypadek, dzieki czemu uniknelam nieprzyjemnosci zwiazanych z wywolywaniem I porod odbyl sie przez cc. Pan doktor jest niezwykle uprzejmy oraz delikatny. Polecam. Anna

Wciąż poszukujesz " Kielce"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy