lekarz Daniel Zaborowski

czytam te opinie i zastanawiam się czy miałem przyjemność z tym samym lekarzem...Operował moją matkę (poprawiał innego lekarza - Po pobraniu wycinka z trzustki i robieniu obejścia na drogach żółciowych to wszystko się rozeszło)na dyżurze z drugim lekarzem p. Ziółkowskim, który asystował starali się to wszystko "naprawić". Lekarz który ma złoto w rękach :) Mama żyje tylko dzięki tym lekarzom tak wszystko naprawił i zrobił, że mama żyje. Bardzo dziękuję Panie doktorze. PS wcale nie oczekuję, że lekarz a tym bardziej chirurg będzie miły z mojego doświadczenia wynika, że im mniej miły tym bardziej kompetentny.

Bardzo kompetentny, duża wiedza, moralność, podejście do problemu kompleksowe, można mieć zaufanie, polecam

Jak by to ująć bez wulgaryzmów.......po prostu cham, o zmiennych humorach. Nie daje zwolnienia po zabiegu bo uważa, że można pracować.....fizycznie!!! O empatii w stosunku do pacjenta nie ma mowy! Nie polecam stanowczo.

Czytając poprzednie opinie zastanawiam się czy byłam u tego samego chirurga... Miły, uprzejmy, rzeczowy ... dokładnie opisał jak będzie wyglądał zabieg - i tak było. JEDNYM SŁOWEM POLECAM

JEDNYM SŁOWEM POLECAM

Mój tato jest po ciężkiej operacji. Rok temu miał usuwany pęcherz i prostatę - diagnoza nowotwór pęcherza. Dzięki Bogu wszystko jest dobrze. PSA na minimalnym poziomie - żadnych dolegliwości. Ostatnio na powiekach zaczęły robić mu się kurzajki. Trafił na wizytę do Pana doktora. Na pytanie co to może być pan doktor pochylił się i stwierdził, że się tata stary robi i tyle, a na pytanie jak będą narośle usuwane i czy to będzie boleć - zaczął sie śmiać. Jak lekarz może mieć takie lekceważące podejście do pacjenta. Ojciec wiele przeszedł ...

Jak lekarz może mieć takie lekceważące podejście do pacjenta.
Ojciec wiele przeszedł w związku z chorobą - nie oczekuje, że ktokolwiek będzie się nad nim rozczulał, ale zwykła ludzka życzliwość i profesjonalizm lekarza by się przydały.
Dla mnie ten człowiek to totalny cham, który nie powinien mieć do czynienia z ludźmi tym bardziej chorymi, którzy nie raz mają za sobą bardzo ciężkie przeżycia i walkę o swoje zdrowie.
Brak mi słów na wyrażenie mojej wściekłości. Jak ktoś taki może leczyć ludzi.
DNO!!!!!!
Celowo używam takich słów - w pełni zdaje sobie sprawę z ich wagi, ale dla mnie ten czowiek nie zasługuje na nic lepszego.
Nie popuszczę takiego zachowania i zamierzam wyrażac swoje zdanie na każdym możliwym portalu - lącznie ze złożeniem skargi w Centrum Onkologii

bardzo niemily. po rozmowie z nim chcialam sie zapytac czy wstal lewa noga czy jest nie mily z natury. zle wspominam ta wizyte i nie polecam.

Sympatyczny,uprzejmy,kompetentny chirurg dokładnie i precyzyjnie wyjaśnił przebieg zabiegu jak również jego skutki.

Owszem, odstrasza powierzchownością, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Bardzo dokładny, solidny, rzeczowy i mądry lekarz. Na uśmiech z jego strony nie można liczyć ale diagnoza i leczenie na wysokim poziomie.

Swoje obowiązki traktuje jak odpracowywanie pańszczyzny. Zarozumiały cham i prostak. Niebezpieczny dla zdrowia. Omijajcie z daleka.

Opinia po dwoch wizytach u tego lekarza.

Opinia po dwoch wizytach u tego lekarza.