dr n. med. Daniela Ferda - Lewińska

Okulista

Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chirurgicznym schorzeń siatkówki oraz ciała szklistego.
Studia na Wydziale Lekarskim ukończyłam w Śląskiej Akademii ...

Studia na Wydziale Lekarskim ukończyłam w Śląskiej Akademii Medycznej, a następnie rozpoczęłam pracę w Klinice Okulistycznej w Katowicach pod kierownictwem Prof. Ariadny Gierek Łapińskiej. W roku 2013 uzyskała tytuł specjalisty chorób oczu, a w rok później obroniłam pracę doktorską z zakresu chirurgii oka:”Ocena wyników leczenia otworopochodnego odwarstwienia siatkówki z zastosowaniem wszczepów...

Cudowna pani doktor pomogła mojemu tacie. Pani doktor jest osobą bardzo ciepła, życzliwa. Jesteśmy zachwyceni podejściem do pacjenta!!!! Dlaczego nie ma więcej takich lekarzy jak Pani doktor!!!!! Pani doktor jest poprostu rewelacyjna!!!!!!! Zarówno pod względem podejścia jak również pod względem wiedzy. Dziękuję że tata miał i ma tak wspaniała opiekę. Żałuję tylko że w szpitalu w Zawierciu nie została doceniona.

Fantastyczna pani Doktor. Operowała mnie 4 lata temu. Potrafiła uspokoić przed operacją , świetnie wykonała zabieg, wykazywała zainteresowanie w okresie pooperacyjnym. Ma świetne podejście do ludzi, kulturę osobistą na najwyższym poziomie i takie miłe ludzkie podejście do pacjenta. Jest takim dobrym aniołem-przynajmniej dla mnie. Bardzo żałuję że odeszła z Kliniki na Ceglanej . Każdemu kto szuka dobrego okulisty i dobrego człowieka z czystym sumieniem polecam Doktor Danielę Ferdę.

W dniu 08.12.15r. z podejrzeniem przedarciowego odwarstwienia siatkówki oka znalazłem się na Izbie Przyjęć w Klinice Okulistycznej na Ceglanej w Katowicach. W gabinecie zbadała mnie Pani dr Daniela FERDA, która oświadczyła, że oko wymaga nagłej operacji. Wiadomość ta bardzo mną wstrząsnęła. Strach przeszedł szybko gdy Pani Daniela spokojną i ciepłą rozmową wyjaśniła mi przebieg operacji. Poczułem wtedy wewnętrzny spokój i coś mówiło mi, że na pewno będzie dobrze. W dniu 09.12.15r. trzygodzinną, pomyślną operacje przeprowadziła Pani Daniela. Obecnie jestem po wyciągnięciu szwów, oko goi się szybko i widzę coraz lepiej. Dziękuje Panu Bogu, że trafiłem na tak wspaniałego specjalistę. Pani Daniela to wyjątkowy lekarz, który kocha swoją prace i całkowicie poświęca się jej. Zdrowie pacjenta przedkłada ponad wszystko, nawet po skończonym dyżurze dogląda. Pani doktor, jeszcze raz serdecznie dziękuje.

To co jest napisane że Pani doktor Daniela Ferda to najwspanialszy lekarz okulista to szczera prawda Ja dopiero jestem trzy dni po operacji przeprowadzonej przez Panią doktor to pewnie pierwszy etap bo mam skomplikowany przypadek ale nawet gdyby skutki operacji były zerowe to i tak nigdy bym nie polecił nikomu innego lekarz jak panią doktor Po prostu jest super fachowcem przwspaniałą kobietą w swym zawodzie a jej sposób bycia i kontaktu z pacjentem to jest fenomen Dziękuję za wszystko

Najlepszy okulista jakiego znam. Kompetencja i super podejście do pacjenta. Polecam. Przyjmuje w TG .

Najlepszy okulista jakiego znam. Kompetencja i super podejście do pacjenta.
Polecam. Przyjmuje w TG .

Wciąż poszukujesz "Okulista Bielsko-Biała"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska