dr n. med. Daniela Ferda - Lewińska

Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chirurgicznym schorzeń siatkówki oraz ciała szklistego.
Studia na Wydziale Lekarskim ukończyłam w Śląskiej Akademii ...

Studia na Wydziale Lekarskim ukończyłam w Śląskiej Akademii Medycznej, a następnie rozpoczęłam pracę w Klinice Okulistycznej w Katowicach pod kierownictwem Prof. Ariadny Gierek Łapińskiej. W roku 2013 uzyskała tytuł specjalisty chorób oczu, a w rok później obroniłam pracę doktorską z zakresu chirurgii oka:”Ocena wyników leczenia otworopochodnego odwarstwienia siatkówki z zastosowaniem wszczepów...

Ta mądra, dobra, piękna a przede wszystkim fenomenalnie utalentowana Pani Doktor Daniela pozostała w mojej pamięci. DZIĘKUJĘ. Aleksander. Bielsko-Biała.

W lipcu przebywałem na oddziale okulistyki z powodu odwarstwienia siatkówki z przedarciem i zajęciem plamki żółtej. Operację wykonywała mi Pani doktor Daniela Ferda- Lewińska.Pani doktor to oaza spokoju, cierpliwości, ciepła o wysokich kwalifikacjach zawodowych i uroku osobistym.Jeśli będziecie mieć szczęście tak jak ja, i traficie pod skrzydła tego lekarza to możecie być spokojni już nic złego Wam się nie przydarzy.Dodam, że operowane oko było w bardzo słabej kondycji zaniedbane przez lata. Jestem po zabiegu , widze na oko jeszcze słabo ,ale jest coraz lepiej,idac na operacje nie miałem wielkiej nadziei że będę widział. Dziękuję Pani doktor. Zdzisław z Częstochowy

Cudowna pani doktor pomogła mojemu tacie. Pani doktor jest osobą bardzo ciepła, życzliwa. Jesteśmy zachwyceni podejściem do pacjenta!!!! Dlaczego nie ma więcej takich lekarzy jak Pani doktor!!!!! Pani doktor jest poprostu rewelacyjna!!!!!!! Zarówno pod względem podejścia jak również pod względem wiedzy. Dziękuję że tata miał i ma tak wspaniała opiekę. Żałuję tylko że w szpitalu w Zawierciu nie została doceniona.

Fantastyczna pani Doktor. Operowała mnie 4 lata temu. Potrafiła uspokoić przed operacją , świetnie wykonała zabieg, wykazywała zainteresowanie w okresie pooperacyjnym. Ma świetne podejście do ludzi, kulturę osobistą na najwyższym poziomie i takie miłe ludzkie podejście do pacjenta. Jest takim dobrym aniołem-przynajmniej dla mnie. Bardzo żałuję że odeszła z Kliniki na Ceglanej . Każdemu kto szuka dobrego okulisty i dobrego człowieka z czystym sumieniem polecam Doktor Danielę Ferdę.

W dniu 08.12.15r. z podejrzeniem przedarciowego odwarstwienia siatkówki oka znalazłem się na Izbie Przyjęć w Klinice Okulistycznej na Ceglanej w Katowicach. W gabinecie zbadała mnie Pani dr Daniela FERDA, która oświadczyła, że oko wymaga nagłej operacji. Wiadomość ta bardzo mną wstrząsnęła. Strach przeszedł szybko gdy Pani Daniela spokojną i ciepłą rozmową wyjaśniła mi przebieg operacji. Poczułem wtedy wewnętrzny spokój i coś mówiło mi, że na pewno będzie dobrze. W dniu 09.12.15r. trzygodzinną, pomyślną operacje przeprowadziła Pani Daniela. Obecnie jestem po wyciągnięciu szwów, oko goi się szybko i widzę coraz lepiej. Dziękuje Panu Bogu, że trafiłem na tak wspaniałego specjalistę. Pani Daniela to wyjątkowy lekarz, który kocha swoją prace i całkowicie poświęca się jej. Zdrowie pacjenta przedkłada ponad wszystko, nawet po skończonym dyżurze dogląda. Pani doktor, jeszcze raz serdecznie dziękuje.

To co jest napisane że Pani doktor Daniela Ferda to najwspanialszy lekarz okulista to szczera prawda Ja dopiero jestem trzy dni po operacji przeprowadzonej przez Panią doktor to pewnie pierwszy etap bo mam skomplikowany przypadek ale nawet gdyby skutki operacji były zerowe to i tak nigdy bym nie polecił nikomu innego lekarz jak panią doktor Po prostu jest super fachowcem przwspaniałą kobietą w swym zawodzie a jej sposób bycia i kontaktu z pacjentem to jest fenomen Dziękuję za wszystko

Najlepszy okulista jakiego znam. Kompetencja i super podejście do pacjenta. Polecam. Przyjmuje w TG .

Najlepszy okulista jakiego znam. Kompetencja i super podejście do pacjenta.
Polecam. Przyjmuje w TG .

REWELACJA !!! Wśród lekarzy jest coraz więcej arogancji a tu absolutny przykład, że jednak MOŻNA. Proszę się nie zmieniać Pani Danielo. Ps ta rozmowa, przed operacją, co mnie czeka, fachowa informacja, spokój. Nie każdy lekarz to MA, ten dar co Pani.

Proszę się nie zmieniać Pani Danielo.

jestem bardzo zadowolony z przebiegu operacyjnego rozwarstwienia siatkówki jak i pooperacyjnego leczenia. Brak powikłań. Polecam tego Lekarza pacjentom ze schorzeniami oczu.

Bardzo mądra z olbrzymią wiedzą i z serdecznym podejściem do pacjenta .Rzadko spotykam takich lekarzy . Bardzo wdzięczna za bardzo fachową pomoc Urszula Rojczyk Bielsko-Biała