lekarz Daniela Łodej

Laryngolog

Trafiłam do p. Łodej z polecenia i teraz sama również będę ją polecać każdemu. Pani doktor to najkompetentniejszy lekarz u którego byłam. Jest wspaniałą osobą i lekarzem. Jedynie panią doktor zainteresowały moje wycieki z ucha i to jest jedyny lekarz (a byłam u wielu) który zanim mi przepisał jakiekolwiek leki pobrał wymaz z ucha. I okazało się, że mój wyciek diagnozowany przez innych lekarzy jako zapalenie ucha okazał się gronkowcem! Pani Łodej jest przemiłą osobą która potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania z uśmiechem na ustach nie patrząc na czas jaki poświęca pacjentowi. Pani doktor stara się dotrzeć do istoty problemu a nie tylko podleczyć. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć drugiego takiego lekarza, wykonującego swój zawód z powołania a nie tylko dla pieniędzy. Z czystym sumieniem polecam każdemu dr. Łodej!!!

Już dawno nie spotkałem lekarza, który słuch pacjenta... Pani Łodej potrafi nawet przerwać pisanie recepty, aby wysłuchać co pacjent ma do powiedzenia. Tego nie uczą chyba w szkołach bo takich lekarzy prawie nie ma.. Nie mogę się wypowiedzieć co do skuteczności terapii, gdyż potrwa wiele miesięcy. Moje wrażenia są pozytywne, gdyż jako jedyna zastosowała jakąkolwiek terapię na przewlekły nieżyt nosa. Wielki minus to organizacja przyjęć. Jakiś smutny pan informuje przez telefon nie nie można umówić się na godzinę. W poczekalni spędziłem - uwaga - 4 godziny ! Trzeba zatem nastawić się na oczekiwanie
trwające i pół dniówki co głównie wynika z faktu przyjmowania dzieci do lat 2-ch bez kolejki. To bardzo deprymujące po kilku godzinach oczekiwania... Koszt wizyty dość wysoki bo 80 zł.

Pani doktor Daniela Łodej to wspaniały lekarz, jakiego szukałem. Jestem zachwycony Jej kompetencją i zaangażowaniem; poświęciła mi masę czasu i nie narobiła żadnego bólu czego nie mogę powiedzieć o poprzednich badaniach u innych laryngologów. Moim uchem od blisko trzech miesięcy zajmowało się już w sumie 7 laryngologów w tym profesorowie i inni uczeni. Zleciła wymaz, tomografie czego inni również nie zrobili. Jako pierwszej i jedynej udało się złagodzić okropny ból który dotyczy przewlekłego, perlakowego zapalenia ucha. Powiedziała mi więcej na temat mojej choroby niż wcześniej wszyscy lekarze razem wzięci. Warto również zaznaczyć że Pani doktor to przemiła, ciepła osoba. Na pewno już nie zmienię laryngologa, nie zastąpią pani doktor żadni profesorowie od siedmiu boleści. Polecam serdecznie!

Wdzięczny pacjent, Michał P. z Rudy Śląskiej

Gdyby wszyscy lekarze byliby tak mili i kompetentni to kochałbym polską służbę zdrowia. Miła, uśmiechnięta, wesoła, kompetentna lekarka i zna się na swojej pracy a nie jak większość lekarzy udaje. Jak byłem mały zawsze mnie wyleczyła z problemu, wróciłem po kilku latach i nic się nie zmieniło ! Gorąco polecam !

Nigdy nie spotakałem się z bardziej uprzejmą osobą, trafilem do pani doktor z ropieniem okołomigdałkowym a następnie na oddział laryngologii i lepszej lekarki nie było, polecam

Wspaniała i ciepła pani doktor. Po tygodniu męczarni związanej z wycinaniem migdałków, dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pani doktor uwolniła mnie od potwornego bólu. Pomimo mojego strachu przed badaniem, przeprowadzone ono zostało bardzo delikatnie. To była moja pierwsza wizyta w gabinecie dr Łodej i pomimo bardzo długiego oczekiwania w poczekalni, wiem że w razie potrzeby pójdę kolejny raz.

Lekarz godny polecenia. Przed drzwiami gabinetu duża kolejka, za drzwiami, już w gabinecie - cisza, spokój, duża kompetencja. Spokojnie i fachowo zostaje przeprowadzone badanie. Lekarz nie wykazuje irytacji przy problemie chorego z prawidłowym otwarciem jamy ustnej. Podchodzi do badania wielokrotnie i spokojnie tłumaczy jak ma się pacjent zachować. Ilość pacjentów świadczy o klasie tego lekarza.

Po miesiącach chodzenia po laryngologach którzy nie potrafili wyleczyć moich uszu serwując mi tylko płukanie i antybiotyki Pani Doktor od razu skierowała mnie na potrzebne badania, przyjęła mnie choć bardzo się śpieszyła i już miało jej w gabinecie nie być. Wyjaśniła wszystko przepisała maść ii czekam już tylko na poprawę: )

Pani bardzo się angażuje i widać, że jej zależy. Kompetentna i przemiła. Wyleczyła mnie z zapalenia kanału słuchowego, z którym się bardzo męczyłam. Jak najbardziej polecam.

Pani doktor uratowała mi życie... Dzięki szybkiej decyzji nie doszło do powikłań po przenoszonym zapaleniu zatok. Przy OB 30 inna lekarka leczyła mnie dalej syropem, gdy już było krytycznie dostałam się pod opiekę Pani Łodej dziękuję za wszystko Pani doktor uratowała mnie Pani.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gliwice"?

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice
Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice