dr Danita Gizot

Lekarz rodzinny

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Zero zainteresowania pacjentem i jego chorobą. Olbrzymie ego, nie znajdujące odzwierciedlenia w kompetencjach. Podejście sugerujące symulowanie choroby w celu wyłudzenia zwolnienia. Do tego totalnie nieuprzejma.

wyjątkowo nieuprzejma, jak pokazałem jej skierowanie na badanie z prywatnej kliniki powiedziała: "co ona (inna lekarka) mogła tam napisać?" :) Powiedziała, że nie może mi dać skierowania bezpośrednio na badania w szpitalu, ponieważ nie ma takich kompetencji i wypisała mi skierowanie do chirurga, u którego mogę je otrzymać. Oczywiście chirurg wyjaśnił mi, że pani Gizot mogła wypisać skierowanie, którego potrzebowałem.

PSEUDO DOKTOR PRZYJMOWAŁA NA ŚWIATECZNEJ POMOCY LEKARSKIEJ,ZERO ZAINTERESOWANIA PACJENTEM,CHOROBĄ PRZEPISANY NA RECEPTE RUTINOSCORBIN BARDZO NIE UPRZEJMA NIGDY WIECEJ!!!!

Doktor przyjmuje w przychodni osiedlowej.Toleruje tylko osoby starsze i te ja chwalą. Ma swoje humory. Jeśli się spotka z problemem robi się nerwowa. Zupełnie nie na miejscu.Widać,że nie ma cierpliwości lub minęła się powołaniem. Ma na imię Danuta