Danuta Barczyńska

1,3
1,8
1,3
2,2

Nieuczciwy stomatolog. Z zębami robi co chce nie informując pacjenta przed rozpoczęciem procedury (po rozwierceniu zęba pada pytanie"co robimy"). Dla kasy "leczy" zdrowe zęby. Złodziejka w ramach leczenia na NFZ wyłudza z systemu pieniądze dopisując wizyty, których nie było i procedury jakich nie wykonała. Lekarz konował,szkodnik.

Nieuczciwy stomatolog.
Dla kasy "leczy" zdrowe zęby.
których nie było i procedury jakich nie wykonała.
Lekarz konował,szkodnik.

Dzisiaj mialam wyrwany zab ktory leczyla Pani Barczynska. Pani Barczynska przeprowadzila leczenie kanalowe i zalozyla korone. Po ok. roku czasu pod zebem zrobila sie infekcja, az w koncu infekcja tak sie rozrosla ze nawet antybiotyk nie pomogl. Dzis mialam ten zab usuwany przez innego dentyste; zab nie nadawal sie do leczenia gdyz Pani Barczynska tak nawpychala w kanaly wypelnienia, ze korzenie zeba popekaly, a leczenie kanalowe bylo przeprowadzone tak ze nerwy zostaly w kanalach. Zab po wyrwaniu sama widzialam wiec moge potwierdzic. Na medycynie troszke sie znam gdyz jestem naukowcem. ...

Za leczenie tego zeba u Pani Barczynskiej zaplacilam 750 zl, dzisiaj wydalam drugie tyle by ratowac sie od infekcji bakteryjnej. Bardzo odradzam wszelkich wizyt u tego dentysty. Zab ktory opisuje nie jest jedynym zebem ktory byl leczony przez Pania Barczynska, a ktory wymaga poprawy. Nie mam pojecia jakim cudem Pani Barczynska ma prawo do wykonywania zawodu, ja nie jestem jedyna osoba ktorej Pani Barczynska zniszczyla zeby.

nie polecam, drogo i ząb boli po wyjściu, teraz muszę iść gdzieś indziej naprawiać

Pani Doktor nie rozmawia z pacjentem - nie pyta o zgodę na wykonanie procedury tylko ją wykonuje, a następnie mówi ile trzeba zapłacić bez znaczenia czy leczenie jest w ramach NFZ czy prywatnie.

Zdecydowanie odradzam wizytę u pani dr Barczyńskiej.Początkowo pani doktor wydaje się miła, jednak nie trwa to długo. Potraktowała pacjenta jak zwykłego chama, w ogóle nie tłumaczy co robi, brak reakcji na to co mówi pacjent, zero kultury ( brak kubeczka z wodą oraz chusteczki), prośba o chusteczkę skończyła się stwierdzeniem: " Trzeba nosić swoją". Zdecydowanie nie polecam !

Pani dr Barczyńska jest miła...i to niestety wszystko co dobrego można powiedzieć o tym stomatologu. Moja wizyta miała charakter publiczny (NFZ) a pomimo tego zapłaciłam 240 zł!!! za zwykłe borowanie dolnej "piątki". Dałam się zrobić w przysłowiowego balona. Nie mam żadnego pokwitowania a więc niestety nic nie mogę zrobić w tej sprawie. Jak można tak oszukiwać klientów??? Zdecydowanie nie polecam!!!

Jak można tak oszukiwać klientów???
Zdecydowanie nie polecam!!!