lekarz Danuta Bartczak

Laryngolog, Lekarz rodzinny

2,6
2,6

Bardzo miła doktor. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy co jest i jak będzie przebiegało leczenie. Kontaktowa, zawsze dostępna pod telefonem.

Bardzo nieodpowiedni lekarz. Dostałam infekcji gardła (obudziłam się ze spuchniętym gardłem, śliny nie mogłam przełknąć) Poszłam do niej i słyszę że przyszłam za wcześnie, że powinnam przyjść za 3 dni jak się infekcja rozwinie... (dodam że jestem mamą karmiącą niemowlaka). Powiedziała mi że mam brać rutinoskorbin i tantum verde - ale jak i ile to już musiałam dopytać sama. Zapytałam czy mogę zarazić małą usłyszałam że tak, jak zapytałam czy nie lepiej by było aby teraz mąż przez kilka dni zajął się małą to powiedziała, że lepiej ale jak poprosiłam dla męża o zwolnienie to powiedziała że nie może mi czegoś takiego wystawić! Powiedziałam że mam silne bóle głowy i że nie jestem w stanie teraz małej nosić bo jestem zbyt osłabiona, - to powiedziała, że mąż ma iść do internisty i się postarać o zwolnienie.. NA CO NA ŁADNE OCZY?! i powiedziała mi że rozwiązaniem dla mnie będzie uwaga: ZAKUPIENIE MASECZKI I NAKŁADANIE NA BUZIE JAK PODCHODZĘ DO MAŁEJ!!!! Skandal! i że mam się dalej zajmować małą (a mała lubi być noszona na rękach na co ja teraz nie mam siły)... Nie polecam a ja mam nadzieję że dzieciątka nie zarażę drogą kropelkową przytulając maleństwo kiedy tego potrzebuje.
Powinni ją zwolnić.

polecam wszystkim,panią Danutę Bartczak lek.rodzinnego laryngologa. Miałam problem z wezwaniem na wizytę domową, na terenie grodziska mazowieckiego do 92-latki, jedyna pani doktor zgodziła się przyjechać, godne pochwały,reszta laryngologów odmawiała mi (było ich sporo) nie podając przyczyny. Zastanawiam się czy mają za dużo kasy czy też brzydzą się starszych ludzi jak to drugie to proponuję, żeby zmienili zawód bo przecież jest tyle innych pięknych zawodów na świecie,a tak poza tym kiedyś wszyscy będziemy starzy, i niedołężni. I tak pani doktor trzymać, jest pani żywym przykładem,że jest pani lekarzem z powołania.

Komunistyczna konowałka i biurokratka, ani be ani me, nawet nie wysłucha od razu daje skierowania do innych lekarzy, siedzi i wypisuje, jak komusza maszynistka. Na emeryture niech idzie jak jej się nie chce pacjentem zainterewować, omijać ją!!! Przepisy NFZ recytuje z zamkniętymi oczami.

Laryngologiem jest żadnym. szkoda kasy.

Laryngologiem jest żadnym. szkoda kasy.