Danuta Betlej

super kompetentna lekarka uprzejma i solidna polecam...wykryla u mojego dziecka dosc powazna wade wzroku

Dobry okulista, rzetelna lekarka, która nie bagatelizuje żadnych sygnałów czy sugestii pacjenta. Doświadczona. Pełen profesjonalizm. Leczyła mnie przez wiele lat, diagnoza trafnie postawiona, potwierdzona klinicznie. Wspaniała pani doktor.

Chodzę do niej w zasadzie od najmłodszych moich lat. Jestem bardzo zadowolony: zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, jest uprzejma i miała, nic nie ukrywa i ma bardzo dobre podejście do pacjenta.

Przereklamowana pani doktor, nie ma szacunku dla pacjenta.Przecież jej pensja jest ze składek pacjentów.