lekarz Danuta Bobrowska-Snarska

3,4
3,7
3,7
3,4

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Pani doktor jako jedyna spośród wielu lekarzy potraktowała mnie poważnie i postawiła właściwą diagnozę. Śmiało mogę stwierdzić że jest to lekarz z powołania! !!! Dla mnie jest najlepsza! Miałam ogromne szczęście że trafiłam do Pani Doktor! Wielkie podziękowania i ukłony Pani Doktor.

Polecam z całego serca.Jest świetna, ma wielką wiedzę i na prawdę chętnie odpowiada na pytania dotyczące choroby.Nigdy nie odesłała mnie z kwitkiem.Jest zabiegana i może się zdawać,ze nie ma czasu dla pacjenta,ale wcale tak nie jest - Ona dobrze wie co komu dolega i czego mu potrzeba. Nie wiem jak to robi, ale tak jest!Poza tym kto w tych czasach nie jest zabiegany :)Ludzie, więcej wyrozumiałości - lekarz też człowiek i po przyjęciu 30 osób pod rząd ma prawo być zmęczony.Przecież nie handluje kartoflami, tylko wypisuje leki,na bieżąco analizuje dolegliwości itd.Polecam jak najbardziej:))))

Jestem rozczarowana podejsciem pani doktor do pacjenta.Te same komentarze slyszalam w poczekalni,czekajac na wizyte.Zwyczajna spychoterapia.Ponad 3 lata szukam specjalisty,ktory rozpozna moja dolegliwosc.W koncu skierowano mnie do pani doktor.Wielkie rozczarowanie.Nieuprzejmosc juz od przekroczenia progu gabinetu.Wytlumaczenie odnosnie mojego schorzenia dobre,zrozumiale.Mam miec przeprowadzone specjalistyczne badanie.Odeslala mnie po skierowanie do mojego lakarza rodzinnego.Pan doktor J.R. wytlumaczyl mi,ze tego skierowania nie moze mi wystawic,poniewaz nie ma tego w koszyku lekarza rodzinnego.Co dalej.....Nie chciala mi wystawic,bede nadal cierpiala.Nie polecam,jak macie panstwo mozliwosc,szukajcie innego lekarza.Janusz.W.Gryfino

Nie polecam. Wiecznie spóźniona do pracy. Pacjenci godzinami tkwiący pod gabinetem. Ciągle roztargniona i w pośpiechu. Leczenie pacjenta przybiera postać "aktu łaski..." ala wybrańców spośród grupy oczekujących pod gabinetem. Podobno dobry lekarz, lecz ja mam odmienne zdanie.

Pani doktor jest przemiła, kompetentna i godna zaufania. angażuje się w to, co robi i robi to dobrze.

Bardzo dobry reumatolog znający się na swoim fachu. Doradzi , wskaże innego specjalistę gdy tego wymaga schorzenie . Polecam panią doktor innym pacjentom . Pozdrawiam Andrzej N.

Wspaniały lekarz, polecam. Zawsze znajduje dużo czasu dla swoich pacjentów. Podejście kompleksowe do pacjenta, a nie tylko do konkretnego schorzenia.

Pani doktor jest osobą, która dość często lekceważy swoich pacjentów oraz ich potrzeby. Ciężko znależć lekarce czas na to, żeby porozmawiać z pacjentem i odpowiedzieć na wszystkie jego pytania dotyczące choroby. Jest często nieuprzejma. Pani doktor nie spełniła moich oczekiwań jako pacjenta. Jest to najbardziej niemiła i nieuprzejma lekarz jaką kiedykolwiek miałam okazję spotkać. Nigdy nie poleciłabym jej nikomu znajomemu.

LEKARZ Z POWOŁANIA ONA POPROSTY KOCHA TO CO ROBI

LEKARZ Z POWOŁANIA ONA POPROSTY KOCHA TO CO ROBI

przyjeżdża do Białogardu zmęczona w takim stanie mylnie odczytała wyniki i nie ten kierunek leczenia nie polecam!!!!!!!