lek. dent. Danuta Borczyk

Polecam! Dziecko lat 8 po urazie (ubytek 1/3 stałego zęba - jedynki). Nikt nie chciał pojąć tematu "doklejenia" tego kawałka... Dopiero jak trafiliśmy do Pani doktor Borczyk (po kilku dniach -dodam) - wszystko zakończyło się szczęśliwie. Profesjonalnie i fachowo zaopiekowano się dzieckiem (bez bólu!), doklejono ułamany kawałek. Niesamowite! Szczerze i gorąco polecam. Rodzice! Apeluję: zbierajcie "resztki" zębów po urazie, wsadzajcie do soli fizjologicznej i umawiajcie się na wizytę do Pani Doktor Danuty Borczyk. Tu wszystko jest możliwe. To najlepsza rzecz, którą możecie zrobić w tej sytuacji dla swojej pociechy... U nas ząbek - jak nowy, nie widać różnicy.

Moja opinia wynika z około 3 lat korzystania z usług. Ceny - kosmos - nieadekwatne do usług. Początkowo sądziłem, że za jakość się płaci, ale po kilku razach, podczas których Pani doktor przychodzi na 3min, a całą robotę wykonuje inny lekarz (który przyjmuje też w innych gabinetach) miałem dość. Te sam ręce u Borczyk 5x drożej. Pani doktor często sprawia wrażenie, że się spieszy np: o coś się pyta, a następnie wychodzi w trakcie rozmowy, często asystentki kończą pracę. Np: czyszczenie z kamienia kosztuje 4-5 drożej niż w innych gabinetach, a robi je pielęgniarka. Ja nie mam o to problemu, ale jak płacę więcej, to z myślą, że usługa będzie przez tą specjalistkę, której czas tyle kosztuje, a jeśli wykonuje to pielęgniarka to nich przynajmniej jest trochę drożej, a nie 4-5x. Byłoby tego więcej - generalnie po prostu dość dobry lekarz z cennikiem z kosmosu. Jak ktoś chce wydać za to samo kilka razy więcej do jako lekarz jest ok. Pozdrawiam

Jestem pacjentem dr Danuty Borczyk od ponad 20 lat. Pani doktor zmieniła nie tylko moje uzębienie ( było bardzo zaniedbane) ale też przywróciła mi pogodę ducha wyrażana otwartym uśmiechem. Uważam że jest od wielu lat na najwyższym poziomie nie tylko zawodowym ale też etycznym i podejściu do pacjenta. Co dla mnie ważne- nawet najtrudniejsze zabiegi przebiegały bezboleśnie. Polecam

Lekarka jest niesympatyczna,ma wysokie ceny,a jakosc usług zostawia wiele do życzenia. Po zrobieniu zęba Pani doktor bez słowa wychodzi i reszte dokanczaja bardzo sympatyczne asystentki.

zawiedziona,ceny bardzo wysokie nie adekwatne do jakości usługi

zawiedziona,ceny bardzo wysokie nie adekwatne do jakości usługi

pani doktor uwaza sie za pierwszego lekarza stomatologa estetycznego plombowala mi jedynki tragedia wymienilam u innej dentyski to co mi zrobila to koszmar a nie artyz ceny kosmiczne sprawdzalam pani dr nie ma zadnej speciajizacji stomatologie estetyczna sobie wymyslila

Jestem rozczarowany.Mało konkretów wysokie ceny i chociaż nie było innych pacjentów w poczekalni nie czuję się wystarczająco poinformowany.

Doskonała specjalistka, trafna diagnoza i natychmiastowa ulga, dalsze leczenie bardzo dokładnie zaplanowane, profesjonalny gabinet.