lekarz Danuta Byczyńska

Psychiatra

3,9

Korzystam. Z efektem. Czuję się bezpieczna podczas rozmowy i mam wrażenie, że każda następna wizyta jest jeszcze bardziej owocna niż poprzednia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Chodziłem do tej pani rok czasu. Pierwsze wrażenie dobre. Wydawało mi się, że nie jest pazerna, ponieważ zwolnienia lekarskie wypisywała tak jak prosiłem, czyli co miesiąc, żeby było mnie stać na wizyty. Jednak zaminusowała u mnie 3x. 2x w gabinecie, gdy podczas mojej wypowiedzi mi przerwała pokazując na zegarek, znaczy, że kończy się mój czas, czyli 20 min. - płacę 100 zł, a ona mi przerywa. Więc wychodzi na to, że ważniejsza jest kasa, a nie moje samopoczucie. Poza tym, gdy podczas jednej z wizyt zapomniałem wspomnieć o wypisaniu recepty ...

Jednak zaminusowała u mnie 3x. 2x w gabinecie, gdy podczas mojej wypowiedzi mi przerwała pokazując na zegarek, znaczy, że kończy się mój czas, czyli 20 min. - płacę 100 zł, a ona mi przerywa. Więc wychodzi na to, że ważniejsza jest kasa, a nie moje samopoczucie. Poza tym, gdy podczas jednej z wizyt zapomniałem wspomnieć o wypisaniu recepty na lek, który mi się kończył i zadzwoniłem po 2 tyg. z prośbą o wypisanie recepty, to skasowała mnie jak za normalną wizytę.
Podczas tego czasu żadne przepisane leki mi nie pomogły. Postęp nastąpił jedynie przez moją silną wolę. Był czas, że nawet ich nie brałem. Ćwiczenia żadne nie przyniosły skutku. Podczas rozmowy kultura, ale co z tego. Nie idę tam po to, aby mnie traktować jak barona, a żeby mnie leczyć.
Te pochlebne opinie, to chyba rodzina napisała. "Jestem zadowolony, polecam" itp. to może napisać każdy o wszystkim.
Teraz chodzę do innej pani, na NFZ i mimo, że na NFZ, to widzę różnicę.

warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność DD no tak sto znakow w opinii musi byc? no to warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność :)

warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność
DD
no tak sto znakow w opinii musi byc?
no to
warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność

W Bydgoszczy chyba najlepszy specjalista w tej dziedzinie, na którego trafiłem. Trafiła z lekarstwa za pierwszym razem i po 3 dniach byłem zdrowy.

Witam . Czy ta Pani przyjmuje na NFZ ? i czy wypisuje recepty ?? bardzo zależy mi na tym ,żeby jakiś psychiatra wypisał mi receptę , ponieważ mój prowadzący znajduje się w Krakowie, a obecnie nie mam pieniędzy ,żeby taki kawałek pojechać po receptę . Pozdrawiam

najlepsza do ajkiej trafiłem. nie jest to proste znaleźć właściwego lekarza, a mnie się jednak udało

najlepsza do ajkiej trafiłem.
nie jest to proste znaleźć właściwego lekarza, a mnie się jednak udało

Niestety i tego lekarza dopadła rutyna. Kiedys ta Pani szła na jakość. Teraz coraz częściej na ilość. Coraz krótsze wizyty, mam wrażenie , że mniej słucha pacjenta i wychodzi z pokoju do pacjenta tylko i wyłącznie na pokaz. Jeśli ktoś nie przyjdzie to ma pretensje bo ma "okienko".Nie zdaje sobie sprawy, że chorujący to nie inwalidzi a pracujący,którzy muszą zarabiać by móc jej zapłacić i również mają swoje obowiązki.Pani Byczyńska ma jeden główny defekt. Za szybko odstawia leki. Często takie praktyki doprowadzały mnie do myśli samobójczych. Byczyńska stara się leczyć pacjenta, to fakt. Ale traktuje go jak obiekt nie jak człowieka.

świetna lekarka, zna się na rzeczy. Fajnie tłumaczy, nie mam oporów przed mówieniem - nie stwarza dystansu, a jednocześnie profesjonalnie odpowiada. efekty są. zadowolenie też

Lekarz z powołania, to się czuje na wizycie, a leki dobrała mi od razu

Lekarz z powołania, to się czuje na wizycie, a leki dobrała mi od razu

Z przerwami leczę się już 12lat, z tego 2 ostatnie u dr Byczyńskiej. To są najlepsze lata, jakie przeżyłam - wróciłam do pracy, cieszę się życiem, mam siły każdego dnia. To brzmi niewiarygodnie, jak reklama, nie potrafię jednak inaczej opisać tego. A najwięcej cieszę się z tego, że nie mam skutków ubocznych i nie muszę się martwić na koniec dnia ! :)

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46

85-396 Bydgoszcz

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz
NZOZ Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego Prof. dr Aleksander Araszkiewicz
Ks. Skorupki 2
85-156 Bydgoszcz