lekarz Danuta Champlewska-Jędrzejewska

Psychiatra, Pediatra

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Wiedza,doświadczenie i intuicja-dr Champlewska ma wszystko co potrzebne w jej zawodzie.Mam porównanie z innymi lekarzami tej specjalizacji i dr Champlewskai wypada zdecydowanie najlepiej. Obiektywnie i rzeczowo przedstawia diagnozę, plan leczenia i najważniejsze -daje nadzieje na lepsze jutro....

Gorąco polecam Panią D. Champlewską - Jędrzejewską jako ciepłą i serdeczną specjalistkę ludzkiego umysłu i serdecznie dziękuję za fachową pomoc oraz rzetelną kompetencję. Pani doktor sprawiła, że uwierzyłem w siebie i na nowo spojrzałem na świat. Pacjent.

Pacjent.

Bardzo dobra Pani doktor która wyprowadzi człowieka na prosta życie staje się prostrze problemy nie znikaj ale łatwiej je rozwiązać dzięki fachowej pomocy polecam

polecam

Witam. Gorąco polecam jako Lekarza, dała mi nadzieję w życiu i pomogła zrozumieć wiele spraw , serdecznie dziekuję za pomoc.

Witam.

Polecam pania doktor lekarz godny polecenia dziekuje za pomoc ktora pani mi udzielila inni lelarzy mileli mnie gdzies Pani mnie nie zostawila .wdzieczny pacjent

BARDZO GRZECZNA PANI DOKTOR WSPIERA PACJETA KTORY POTRZEBUJE PMOCY DORADZI CO DALEJ ROBIC ABY NORMALNIE ZYC FUNKCJONOWAC WYCIAGNIE CZLOWIEKA Z DOLKA GORACO POLECAM .ZADOWOLONY PACJENT

Pani doktor to ciepła, uprzejma, kompetentna osoba. Pomogła mi poradzić sobie z problemami, dobrała leki.Serdecznie polecam.

Pani doktor to wspaniały człowiek i doskonały specjalista. Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy i życzliwego podejścia.

dziękuję za pomoc, co raz mniej lekarzy tak ludzkich i niezachłannych.

dziękuję za pomoc, co raz mniej lekarzy tak ludzkich i niezachłannych.

przyjemna grubsza pani ale zasięgnąć jej opini- może pomóc

przyjemna grubsza pani ale zasięgnąć jej opini- może pomóc

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Konin"?

NZOZ Medyc s.c.
ulica Szpitalna 43
62-510 Konin

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin