lekarz Danuta Dębska-Jaroszewicz

Ginekolog

Polecam gorąco p. Dębską - Jaroszewicz. Jestem jej pacjentką już 7 lat. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Od samych drzwi wita nas uśmiechnięta lekarka, z którą można porozmawiać o wszystkim, nie tylko o tematach ginekologicznych. Bardzo kompetentna lekarka, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Została mi polecona przez koleżankę oraz siostrę, które prowadziły u niej również swoje ciąże. Teraz p. Dębska - Jaroszewicz prowadzi również moją ciążę. Pacjentkom poświęca bardzo dużo czasu, szczególnie ciężarnym (wizyta "ciężarówki" trwa około 30 min., zwykła wizyta około 15).Wykonuje wszystkie badania, sama wykonuje usg na miejscu. O tym, że jest bardzo dobrym lekarzem może świadczyć również tablica pełna zdjęć "jej dzieci", czyli tych, których ciążę prowadziła :) Pani położna z rejestracji bywa niemiła, choć od jakiegoś czasu widać u niej zmiany w nastawieniu :) Mimo tego nie zmieniłabym jej na innego lekarza.

Po długoletnich poszukiwaniach i dwuch ciążach(każda prowadzona przez innego ginekologa położnika)ktoś polecił mi panią doktor,byłam sceptycznie nastawiona ponieważ słyszałam rózne opinie o lekarzach kobietach(ginekologach)ale zmieniłam lekarz i poszłam na pierwszą wizytę,kobiety i jestem w szoku pierwsz lekarz który zbadał równierz piersi,od tamtej pory mineło 8 lat,a ja w końcu zaprzestałam poszukiwań bo natrafiłam na lekarza który jest lekarzem z powołania,zawsze pogodna potrafi wyjaśnić wszystko o co pytam.Takich lekarzy niestety nie mamy zbyt wielu

Pani dok.Danuta DĘBSKA to lekarz z powołania.Mam troje dzieci i po złym prowadzeniu pierwszej ciąży,dwie ostatnie prowadzone przez p.DANUTĘ były pozytywną odmianą.Szacunek dla pacjentki i profesjonalizm to główne cechy p.doktor.Jedyny minus to pani z recepcji,która potrafi zepsuć nastrój przed wizytą i szybki termin wizyty.Ania(mama Weroniki,Frania i Filipka)

Jeśli chodzi o Panią doktor to jestem b.zadowolona i z całą pewnością gdyby nie profesjonalizm, ciepło i zainteresowanie pacjentką ze strony Pani doktor zrezygnowałabym z tej "usługi" ponieważ pani, która pracuje w rejestracji jest nieprzyjemna, podnosi głos na pacjentki, nieuprzejma, sprawia wrażenie, że robi nam łaskę. Dobrze byłoby gdyby stamtąd "WYLECIAŁA". Osiem lat tam się leczę i mam po dziurki w nosie takiego traktowania mnie.

Miła, uprzejma, proponuje z własnej inicjatywy dodatkowe badania. Poświęca pacjentom dużo czasu- z tego powodu często godziny umówionych wizyt przesuwają się i trzeba nieco dłużej poczekać, ale to moim zdaniem właściwe podejście.

Miła, kompetentna. Polecam młodym dziewczyną, które czeka pierwsza wizyta u ginekologa. Wizyta u niej nie wiąże się ze stresem. Jedynym minusem jest gburowata Pani z recepcji !!

Dr,Dębska jest lekarzem ginekologiem ,którą z czystym sumieniem poleciłabym swoim znajomym:)Takich lekarzy jak ona jest już coraz mniej,a szkoda:(

Bardzo polecam ta pania:) bardzo miła,konkretna:)

Bardzo polecam ta pania:) bardzo miła,konkretna:)

Świetna lekarka! Polecam każdej z Pań, która szuka kompetentnego lekarza u którego nie będzie się czuć skrępowana. Pani doktor wzbudza ogromne zaufanie. Można się Jej o wszystko zapytać. To lekarz który przezde wszystkim dba o pacjenta - a nie o własna kieszeń!Jestem jej pacjentką od 5 lat!

Bardzo dobra lekarka. Będąc na wizycie nie czujesz sie skrępowana ani zawsydzona. Jest moim lekarem już od 6 lat i nie wyobrazam sobie kogos innego. Służy pomocą nie tylko w sprawach ginekologicznych. Podchodzi do pacjenta indywidualnie. Dobry specjalista. Zdecydowanie polecam. Napew wizyty prywatne nie sa drogie. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin