2,6
2,2
1,8
1,6

W gabinecie jest brudno,zakrwawione tampony z gazy leżą w zlewie po innych pacjentach,na moich oczach upadła jej lignina i podniosła ją żeby jej użyć-nie wyrzuciła.Kazała przyjść na godzinę 8 rano,czekałam z dzieckiem do 13 na korytarzu-bo tak każe wszystkim przychodzić.Przez to 5 godzin przyjęła 4 osoby.Zapytana czy nie może wprowadzić systemu z numerkami albo żeby zapisywać na dane godziny pacjentów zrobiła sie bardzo ni miła i opryskliwa...NIE POLECAM I SAMA WIĘCEJ NI PÓJDĘ Z DZIECKIEM DO TEJ BABY

leczyłam 2 zęby kanałowo i co musiałam usunąc na wizycie u innego stomatologa stwierdził że są żle przeleczone kanały musiałam wyrwać wniosek jest niedbała

po pierwszej wizycie jestem zadowolona,zobaczymy jak dalej...

po pierwszej wizycie jestem zadowolona,zobaczymy jak dalej...

nie budzi zaufania wrecz odpychajaca uwaza zwykłych ludzi za 2 kategorie nie polecam!

Zdecydowanie nie poleca, prywatnie długie kolejki pracuje do nocy, a przede wszystkim strasznie się grzebie. Wiele wizyt a w symie nic nie zrobione, krótko mówiąc kosztowna a nie efektywna ! to jest moje zdanie może inni mają dobre opinie ale moja jest właśnie taka !