lekarz Danuta Dziabała

Lekarz rodzinny

Pacjentem tego lekarza jestem od roku czasu.Jako leciwy emeryt/80l/,majacy dlugoletnie doswiadczenie w kontaktach z lekarzami rodzinnymi - prace tej lekarki oceniam wyjatkowo pozytywnie.W konfrontacji z innym lekarzami wyroznia sie przedewszystkim tym,ze w trakcie wizyty poswieca pacjentowi tyle czasu ile potrzebne jest na kompleksowe jego zbadanie oraz ewent.ocene wykonanych wynikow badan,co w konsekwencji pozwala jej na ustawienie wlasciwego toku dalszego leczenia na zglaszane przez niego.dolegliwosci. Jednym slowem jest lekarzem,ktory przysiege Hipokratesa ma zakodowana w sercu,gdzie gl.celem dzialania jest max niesienie pomocy zdrowiu pacjenta,a czas jaki mu poswieca nie ma nic wspolnego z praca na tzw akord,co w dobie komercji,w jakiej obecnie zyjemy jest niemal norma. G.B/

Ja i moja rodzina od lat leczymy się skutecznie u Pani Doktor i mamy do niej pełne zaufanie. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi ją wykorzystać

Wspaniała Pani Doktor. Zawsze przygotowana,dokładna, profesjonalna. Poświęca wiele czasu na każdego pacjenta, a to świadczy o jej zaangażowaniu. Wszystkiego najlepszego Pani Doktor. Ewa Szarek

Wszystkiego najlepszego Pani Doktor.
Ewa Szarek

Lekarz spóźnił się na wizytę domową do pacjenta covidowego sześć godzin następnie po osłuchaniu tegoż pacjenta odmówił osłuchania gorączkującej 86 letniej osoby mieszkającej z pacjentem covidowym twierdząc, że może to zrobić za tydzień.

Rewelacyjna Pani Doktor, profesjonalna i pełna empatii, wyleczyla mnie z ciężkiej choroby. Do tego okazała wsparcie i serce.. Lekarz z powołaniem. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko...

Ogromna wiedza,trafne diagnozy poprzedzające wyniki badan , opieka nad pacjentem przez co czuje się bezpieczenstwo i zaufanie do słuzby zdrowia.Lekarz godny polecenia za rzetelnosc,sumiennosc i ciepło jakim obdarza pacjenta.