Danuta Gizot-Kozakowska

1,3

Takiego konowała i osoby pozbawionej empatii (kilka zawodów tego wymaga) nigdy w życiu nie spotkałam. Złośliwość, podkreślanie typu: ja jestem lekarzem i kpienie z pacjenta to główne elementy wizyty. O tym, że zostawiła mnie bez leków kpiąc, ze jak się źle poczuję to mogę wezwać pogotowie. Po prostu marny człowiek, bez szacunku do innych (mam wyższe wykształcenie i jestem zawsze bardzo kulturalna i grzeczna). Nie wiem kim ta persona powinna być, na pewno nie powinna pracować z ludźmi - nie tylko ja wyszłam oburzona, niektórzy pacjenci po prostu wyrażali się niecenzuralnie po wyjściu z gabinetu.

Przy ocenie powinno być 0, bo 1 to zbyt dużo dla tej osoby.

Byłem na wizycie u Pani doktor. według mnie jest to osoba która nie nadaje się na lekarza. Odniosłem wrażenie że ta kobieta przyjmuje pacjentów za karę.

Brak podstawowego przebadania pacjenta, wywiad lekarski na fatalnym poziomie (nie słucha pacjenta, wcina się w każde zdanie, nie daje nic dokończyć). Traktuje pacjentów ordynarnie, od samego wejścia jest niemiła i traktuje pacjentów z góry. Nikt nie chce do niej chodzić i nie ma się co dziwić - diagnoza jest żadna, leczenie tym bardziej. Szkoda miejsca dla takich ludzi w służbie zdrowia, moim zdaniem to zwykły wstyd żeby ktoś taki leczył pacjentów, a to wszystko za ich pieniądze. Ta kobieta nawet nie stara się pomóc, po prostu siedzi za biurkiem i przelewa swoją niechęć na innych. Ze zwolnieniem oczywiście problem, bo według niej jeśli ktoś wziął urlop na żądanie z powodu niezdolności do pracy, to zwalnia ją z obowiązku wypisania zwolnienia lekarskiego choremu pacjentowi. O wszystko trzeba się upominać i oczywiście nie obejdzie się bez zjadliwego komentarza. Zwykła wredna kobieta, bo na pewno nie lekarz.

Jak można ocenić lekarza który na pytanie o zwolnienie z pracy, odpowiada z uśmieszkiem: "A, to tylko o to chodziło?". Przecież ręce opadają; zwolnienie to normalna sprawa dla każdego kto poważnie traktuje swoją nieobecność w pracy. Człowiek nie śpi całą noc, głowa i brzuch nie dają spokoju, a Pani doktor sugeruje mi, że przyszedłem tylko po zwolnienie, i że tak naprawdę nic mi nie jest, po czym przepisuje Nospę. Co więcej, na moje wspomnienie o gorączce odpowiada: "To zaraz sprawdzimy czy jest ta gorączka naprawdę!". Przecież ręce opadają. Podsumowując, Pani ...

Podsumowując, Pani doktor Danuta Gizot-Kozakowska zbagatelizowała moje dolegliwości, nie dowiedziałem się co mi jest, i co gorsza zostałem oskarżony o udawanie choroby.
Naprawdę NIE POLECAM.
PS Nie każdy lekarz musi być empatyczny, ale takie braki w profesjonalizmie jak u Pani Danuty Gizot-Kozakowskiej są niedopuszczalne.