lekarz Danuta Gmyrek

Bardzo dobry lekarz.Pani Doktor pamięta swoich pacjentów. Ma podejście do dzieci. Powięca dużo czasu, bada kompleksowo . I jest bardzo życzliwa . Zawsze też wspiera radą " telefonicznie ". Bardzo jest miła

ma dobre podejście do małych pacjentów , wyleczyła moje dziecko po wizytach u dwóch innych lekarzy polecam ją wszystkim matkom i ich dzieciom

To jest lekarz z powołania.Poświęca dziecku tyle czasu ile trzeba,bardzo miła,wszystko wytłumaczy.Leczyła moje starsze dzieci a teraz leczy najmłodsze.Nie znam tak dobrego fachowca.Do tego Pani doktor robiła specjalizacje i teraz jeszcze lepiej-o ile to możliwe-zajmuje się naszymi pociechami.Polecam Panią doktor każdemu.Kobieta z sercem na dłoni

To jest doktor która kocha to co robi,jest wspaniała pod każdym względem!

To jest doktor która kocha to co robi,jest wspaniała pod każdym względem!

Bardzo dobry lekarz, mogę dzwonić do P.Doktor o każdej porze dnia w sprawie zdrowia mojego synka, zawsze odbiera tel. i zawsze pomaga. W gabinecie jest konkretna i miła, ma dobre podejście do dzieci. Polecam również osobom z poza K-Koźla bo warto nadłożyć kilka kilometrów ale mieć fachową opiekę.

Pani doktor łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Pamięta swoich pacjentów. Dokładnie bada i wypytuje rodziców o objawy choroby. Wyczerpująco tłumaczy przebieg choroby i sposób leczenia. Miła i bardzo kontaktowa osoba. Kompetentna. Polecam.

Dr Gmyrek to nie tylko wspaniała lekarka,ale również wspaniały człowiek.Ma bardzo profesjonalne podejście do małych pacjentów i dobre metody leczenia.Zawsze gotowa do pomocy.Polecam!