Danuta Górska

2,4
2,5
2,5
2,4

Leczę się u pani Doktor jak była jeszcze w Zabrzu to wspaniała lekarka endokrynolog aż miło do niej chodzić nie wiem skąd te komentarze negatywne i tyle

Są tu zarówno opinie skrajnie negatywne jak i skrajnie pozytywne. Leczę się u tej pani jakiś czas i powiem, że zarówno całkowicie negatywne jak i całkowicie pozytywne opinie mnie nie dziwią, bo ta pani potrafi być zarówno bardzo niemiła jak i uprzejma. Pewnie zależy to od wielu czynników. Jeśli chodzi o mnie, to na zakres zlecanych badań i tłumaczenie choroby nie narzekam.

Pierwsza (i ostatnia) wizyta u pani doktor po półrocznym oczekiwaniu. Usunięta została tarczyca - w wyniku hist-pat wyszedl gruczolak. Miałam zalecenie wizyty u endokrynologa i tak trafiłam do pani doktor Górskiej. Nakrzyczała na mnie, że nie ona ma mnie leczyć, obwiniła za to ze w złej poradni jestem, nie sprawdzila nawet wyniku TSH, nie wytlumaczyla nic, nie przepisala lekow, tylko wypisała skierowanie do poradni onkologicznej, a tam mi powiedzieli ze mam sie leczyć u endokrynologa, a nie u onkologa. Jestem pozostawiona na lodzie, bo do dr Górskiej nie moge wrocic, skoro odmowila mi leczenia, a do nowego endokrynologa będę czekać wiele miesięcy. Ciągle nie wiem jak się leczyć zyjac brz tarczycy, bo lekarz który miał mi pomoc (endokrynolog - dr Gorska) wyrzucił mnie z gabinetu obrzucając stekiem obelg.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem o ogromnym sercu. Wiedza, kompetencje i przekazanie informacji pacjentowi o chorobie i metodach leczenia są na najwyższym poziomie. Ale jeżeli ktoś przychodzi do lekarza na pogasuszki, to polecam udać się na kawę do sąsiadki plotkary. Do lekarza przychodzimy się leczyć i to Pani doktor Górska robi profesjonalnie. Dziękuję serdecznie za leczenie mojej mamy. Monika Reychman-Kania

Do lekarza przychodzimy się leczyć i to Pani doktor Górska robi profesjonalnie.
Dziękuję serdecznie za leczenie mojej mamy.
Monika Reychman-Kania

Bardzo dobry lekarz. Tłumaczy cierpliwie , z zaangażowaniem. Ja szczerze panią doktor Górską polecam.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Zachowanie tej pani jet skandaliczne, arogancja to mało powiedziane. Z takim chamstwem się nigdy nie spotkałam. Jak nie lubi się tej pracy i ludzi to trzeba ją zmienić. Po dwóch latach leczenia u poprzedniej pani doktor moja wizyta u pani Górskiej była pierwszą i ostatnią. Dyrektor Wojewódzkiej Przychodni powinien zareagować na opinie pacjentów i porozmawiać z panią doktor, która psuje markę przychodni.

Z wynikiem rezonansu znalazłam sie u Pani doktor Górskiej która zaczęła wymyślać że panikuję a tak po za tym ona też jest chora. Po drugim rezonansie gdy wyszło że mam makrogruczolaka Pani doktor zaczęła się przejmować. Dała mi skierowanie i życzyła powodzenia. Ale ja się wcale nie dziwię że jest TAK nie miła. Chałaślwi pacjenci w poczekalni i taka ich ilość że musi siedzieć w pracy od rana do wieczora. Taki w Polsce mamy system jeśli nie masz znajomości i pieniędzy to siedzisz 3 godziny w poczekalni. Pozdrawiam Panią Doktor i życzę dużo cierpliwości.

Nie polecam tej Pani doktor!!! W życiu tak długo nie siedziałam w poczekalni jak dzisiaj 2.5h opóźnienia. Nie sympatyczna, nie uprzejma, bezczelna. Opisałam jej co się dzieje itd to powiedziała że jeśli nie potrafię schudnąć mimo diety to mam iść do kardiologa 🤣 no cyrk na kółkach. To że jestem ciągle zmęczona, śpiącą i osłabiona to stwierdziła że mam problemy w domu lub w pracy. Z wyników ewidentnie wychodzi ze z moja tarczyca coś się dzieje ale Pani doktor stwierdziła z jestem zdrowa mimo że nawet mnie nie zbadała. Tragedia że mamy takich lekarzy. Jeśli komuś naprawdę zależy na zdrowiu to nie polecam tej Pani ona już dawno powinna być na emeryturze.

Jedna gwiazdka to stanowczo za wysoka ocena tej lekarki.Tak niegrzeczne zachowanie tej Pani w stosunku do pacjentów jest niegodne lekarza.

KRZYCZY NA PACJENTA USG NIE ROBI WIZYTA BEZ SENSU ZA CO PLAC NFZ ? STRATA CZASU I JESZCZE GODZINE CZEKAC