dr hab. n. med. Danuta Gryczyńska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Okropny lekarz Nawet nie zbadała dokładnie dziecka zainkasowała 150 zł i przepisała niepotrzebne leki za 70 zł ,to kazała przyjść na następną wizytę bo stwierdziła że antybiotyki przeszkadzają w zbadaniu nosa i stwierdzeniu czy jest może trzeci migdał

Nigdy więcej nie poszłabym do tego lekarza. Pani prof. krzyczała na moją córkę, naobiecywała gruszki na wierzbie i nic nie pomogła tylko zapraszała na kolejne wizyty żeby kasę wziąć. Jest niemiła i arogancka. Nie polecam.

Wszystko OK, bardzo serdecznie polecam Panią Doktor, jedyny minus to droga wizyta :(

Generalnie bardzo miła Pani, wizyta równiez przebiegła miło. Jęli chodzi o leczenie to miałam dość skomplikowany przypadek dlatego ciężko mi powiedzieć czy to wina Pani doktor czy mojej choroby, ale niestety leczenie było dość długie i bolesne. Ale w sumie byłam zadowolona i przy nastepnej chorbie równiez trafie do Pani doktor.

witam-to dobra doktorowa-drogawa, ale jaość kosztuje. długo walczyłem z wyschniętą śluzówka nosa i gardła-a ona przepisała mi jakieś robione leki z ziołami i to pomogło. ponoć to świetny laryngolog dziecięcy - z odpowiednim podejściem do maluchów... zawsze rozdaje też próbki nowych leków-gratis. fakt że pewnie otrzymuje je za darmo od hurtowni, ale miło że rozdaje je pacjentom. ja polecam!