lekarz Danuta Haromszeki

Lekarz medycyny pracy, Internista

1,8
1,6
1,3

Bardzo niemiła pani, brak cierpliwości do pacjenta, kłótliwa, nie uprzejma. Nie da się z tą panią normalnie porozmawiać, ponieważ reaguje bardzo wybuchowo i traktuje pacjenta jak ostatniego debila. Bardzo nie komfortowo się czułem podczas badania. Poczułem się niemalże jak za czasów komuny. Szczerze i z całego serca nie polecam tego lekarza.

Rok 2019 - nic się nie zmieniło, wciąż nieuprzejma, opryskliwa i próbująca podbudować swoje ego osoba. Nie polecam - dziwię się, że POLMED zatrudnia taką osobę.

Pani Doktor, choć trudno mi nazwać ją lekarzem, nie posiada za grosz kultury osobistej. Wciąga pacjenta w prywatne rozmowy - często krępujące i nie mające związku z badaniem. Jest niemiła, komentowała moje miejsce zamieszkania i mój wygląd, a gdy zwróciłam jej uwagę, zagroziła, że zadzwoni do zakładu pracy by mnie nie zatrudniali (było to badanie medycyny pracy). Potem było już tylko wyzywanie i obrażanie moje osoby pod względem charakteru i kompetencji do pracy, o których nie miała zielonego pojęcia. Jest to osoba starsza będąca na emeryturze - nie sądzę by Pani Doktor się zmieniła i wzięła sobie opinię pacjentów do serca. Dlatego też osobom, które mają wybór, czy skorzystać z usług Pani Doktor, serdecznie odradzam.

Nieuprzejma i humorzasta kobieta. W trakcie wizyty stwierdziła że nie będzie badać pacjenta i chciała mnie wyrzucić ale ostatecznie dokończyła badanie. Swoich pacjentów obsypuje epitetami i neguje kompetencje innych lekarzy. W trakcie badania ubolewała nad straconym czasem.

Dołączam się do wszystkich negatywnych opinii nt. tej Pani. Zero kompetencji, za to nieuprzejmość, opryskliwość i brak kultury aż bije po oczach! Zaczęła opowiadać jakieś bzdury nt. tego, że wyrzekła się swoich dzieci i inne głupoty, że nie lubi humorzastych pacjentów, a sama nic sobą nie prezentuje i jeszcze wyśmiewa się z innych pacjentów. Byłam dla niej zdecydowanie zbyt uprzejma, drugi raz jak na nią trafię, to powiem jej do słuchu, jak znów zacznie się rzucać!

Bardzo prosimy o podanie dłuższego i konstruktywnego komentarza, tak aby uwiarygodnić opinię.........tragedia nie lekarz

To nie lekarz, to baba, która pacjenta traktuje jak śmiecia!

To nie lekarz, to baba, która pacjenta traktuje jak śmiecia!

Pani Haromszeki traktuje pacjenta jak zło konieczne, z którym musi walczyć. Ta kobieta nigdy nie powinna zostać lekarzem! Stanowczo odradzam.

Ja jestem bardzo zadowolony. Miałem tam badania z uczelni - jestem sportowcem. Bardzo fajna Pani doktor, konkretna moim zdaniem i miła dla studentów.

Dosyć humorzasta, ale raczej dobry specjalista. U mnie zdiagnozowała chorobę, której inni nie widzieli, dzięki czemu biorę już właściwe leki i dużo lepiej się czuję.